Fustan Midi Klasik me Plise në Bel dhe Dekolte të Hapur

Lek 4,800.00 Lek 4,400.00 RUAJ 8%
Ju prezantojmë fustanin tonë midi klasik me plise në bel dhe dekolte të hapur, një veshje kohëtare dhe e sofistikuar që shpreh elegancë dhe xhentilësi. Ky fustan kombinon me lehtësi thjeshtësinë me detajet e rafinuara, duke e bërë zgjedhjen perfekte për çdo rast formal ose ngjarje të rëndësishme.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-110
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Oferta Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë midi klasik me plise në bel dhe dekolte të hapur, një veshje kohëtare dhe e sofistikuar që shpreh elegancë dhe xhentilësi. Ky fustan kombinon me lehtësi thjeshtësinë me detajet e rafinuara, duke e bërë zgjedhjen perfekte për çdo rast formal ose ngjarje të rëndësishme.

Punuar me kujdes të veçantë, ky fustan përfshin plisat e hollë në bel që përmirësojnë format natyrale të trupit tuaj dhe krijojnë një siluetë që përkrahë. Plisat jo vetëm shtojnë një prekje sofistikimi, por gjithashtu ofrojnë një veshje të rehatshme, duke ju lejuar të lëvizni me elegancë dhe vetëbesim.

Dekolteja e hapur e këtij fustani shton një hintë subtile të mbresë, duke ruajtur një ndjenjë të sofistikimit. Ajo përqafon bukur kockat e qafës dhe tërheq vëmendjen te dekolteja juaj, duke shprehur femërorinë dhe vetëbesimin. Pavarësisht nëse zgjidhni të përdorni aksesorë si një gjerdan shprehës ose lejoni dekoltenë të flasë vetë, ky fustan sigurisht do të lërë një përshtypje të përhershme.

Dizajnuar për të qenë njëkohësisht i rafinuar, fustani midi klasik me plise në bel dhe dekolte të hapur lehtësisht kalon nga eleganca e ditës në glamurin e mbrëmjes. Silueta e saj klasike e bën atë një pjesë themelore e gardërobës që mund të vishet për raste të ndryshme. Visheni atë me një xhaketë të formale për një ansambl zyrtar të përfunduar ose me sandale të ngushta dhe vathë të jashtëzakonshme për një pamje tërheqëse dhe të sofistikuar në mbrëmje.

Punuar nga materiale me cilësi të lartë, ky fustan ofron jo vetëm stilin kohëtare, por gjithashtu siguron qëndrueshmëri dhe komoditet. Fustani me plisa të rrymshme shton një element graciteti kur ecni, duke krijuar një efekt vizual që sigurisht do të tërheqë vëmendjen.

Fustani ynë midi klasik me plise në bel dhe dekolte të hapur është një shtesë e shkëlqyer dhe e elegancës për gardërobën tuaj. Ai është simboli i xhentilësisë së pakëndshme dhe është perfekt për ata që vlerësojnë stilin kohëtare dhe sofistikimin e rafinuar.

Jetojeni mbresën dhe gracitetin e këtij fustani të shkëlqyer dhe bëni një deklaratë kudo që shkoni. Bleni tani dhe ngritni gardërobën tuaj me fustanin midi klasik me plise në bel dhe dekolte të hapur. 

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë