Fustan Midi me Lule me Rripa Lidhëse dhe Shlic

Lek 3,900.00
Prezantojmë fustanin midi me lule me rripa lidhëse dhe shlic - një veshje e mahnitshme dhe shumë e përshtatshme që kombinon harmonikisht bukurinë femërore me stilin bashkëkohor. Ky fustan është i projektuar për të bërë një deklaratë modë, duke siguruar që të dallosh me detajet e tij unike dhe modelin e luleve.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule

Ngjyra: Rozë

Rozë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-113
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Rroba
Përshkrim

Prezantojmë fustanin midi me lule me rripa lidhëse dhe shlic - një veshje e mahnitshme dhe shumë e përshtatshme që kombinon harmonikisht bukurinë femërore me stilin bashkëkohor. Ky fustan është i projektuar për të bërë një deklaratë modë, duke siguruar që të dallosh me detajet e tij unike dhe modelin e luleve.

Fustani midi me lule me rripa lidhëse dhe shlic ka rripa lidhëse të rregullueshëm, që ju lejojnë të arrini përsosmërinë e ndërthurjes dhe të personalizoni pamjen tuaj. Rripat delikat shtojnë një prekje elegancë, ndërsa printi me lule jep një prekje lëvizëse dhe romantike. Rezultati është një fustan që shpreh si elegancën ashtu edhe modernitetin.

Me shlicin e vendosur strategjikisht, ky fustan ofron një hintë magnetizmi dhe lëvizje, duke shtuar një prekje të shtuar sofistikimi. Shlici jo vetëm që krijon interes vizual, por gjithashtu lejon lëvizje të lehtë, duke bërë këtë fustan të përshtatshëm për ngjarje formale dhe dalje të përditshme.

Punuar me kujdes dhe me vëmendje të mëshirshme për detajet, ky fustan midi tregon një siluetë që përqafon butësisht trupin. Materialet e cilësisë së lartë sigurojnë një ndjesi të rehatshme dhe luksoze, ndërsa fustani me mundësi lëvizëse shton një prekje të mahnitshme dhe butësi në çdo hap tënd.

Ky fustan i ndryshueshëm mund të përdoret për raste të ndryshme. Kombinojeni me sandale dhe kapelë dielli për një pamje të freskët ditore, ose veshni me takë dhe aksesorë tërheqës për një ngjarje mbrëmjeje. Fustan midi me lule me rripa lidhëse dhe shlic ofron mundësi të pakufishme për të shprehur stilin tuaj personal.

Pranojeni magjinë dhe ndryshueshmërinë e fustanit midi me lule me rripa lidhëse dhe shlic. Bleni tani dhe bëni një deklaratë modë me këtë fustan të bukur që kombinon me lehtësi apelin kohor me stilin bashkëkohor. Ngrini garderobën tuaj me këtë copë të freskët dhe të gjallë që do të tërheqë vëmendjen kudo që të shkosh.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Stili

Shtyp me lule

Ngjyra

Rozë