Fustan Midi me Rripa Tepër të Hollë dhe Shlic

Lek 4,200.00
Prezantojmë fustanin tonë të mahnitshëm midi me rripa tepër të hollë dhe shlic. Ky fustan është simboli i seksualitetit dhe mbresave, i projektuar për t'ju bërë të ndiheni të vetëbesuara dhe të qeshura. Me dizajnin e tij të mahnitshëm dhe siluetën që përmirëson formën e trupit, është perfekt për të bërë një deklaratë të modës elegante në çdo rast të veçantë.

Madhësia : Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-109
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Rroba
Përshkrim

Prezantojmë fustanin tonë të mahnitshëm midi me rripa tepër të hollë dhe shlic. Ky fustan është simboli i seksualitetit dhe mbresave, i projektuar për t'ju bërë të ndiheni të vetëbesuara dhe të qeshura. Me dizajnin e tij të mahnitshëm dhe siluetën që përmirëson formën e trupit, është perfekt për të bërë një deklaratë të modës elegante në çdo rast të veçantë.

Rripat e shpatullave të holla japin një prekje të butë ndërsa shfaqin shpatullat dhe kockat e qafës me hirësi. Ata përmirësojnë mbresën femërore të fustanit dhe krijojnë një qafë të mahnitshme. Gjatësia midi ofron një balancë të përsosur midis sofistikimit dhe mbresave, ndërsa hapja e shlicit e vendosur strategjikisht shton një prekje të magjishme, duke zbuluar hirësht një shikim të shkurtër të këmbës tuaj me çdo hap.

Punuar për të formuar trupin në mënyrë të bukur, kështu që fustani i koktejshëm përkulet mbi kurvat tuaja në vendet e duhura, duke përmirësuar figurën femërore. Ai nënvizon veshjen tuaj dhe krijon një siluetë me formën e orës që shpërfaq vetëbesim dhe sensualitet. Kujdesi i detajit në dizajnin e tij siguron një përshtatje të përsosur që do t'ju bëjë të ndiheni si një ikonë e vërtetë e modës.

Ky fustan jo vetëm tërheq vëmendjen me dizajnin e tij tërheqës dhe seksi, por ofron gjithashtu rehati dhe ndryshueshmëri. Materialet me cilësi të lartë të përdorura në ndërtimin e tij ofrojnë një ndjesi të rehatshme dhe të thithshme, duke ju lejuar të vallëzoni natën në mënyrë të lehtë. Sharmi i tij kohor e bën atë të përshtatshëm për një gamë të gjerë ngjarjesh, nga festat e koktejit deri tek ngjarjet formale.

Pranojeni sensualitetin tuaj të brendshëm dhe shpalosni vetëbesimin me fustanin tonë midi me rripa tepër të hollë dhe shlic. Porositni tani dhe përjetoni kombinimin e përsosur të seksi, mbresave dhe stilit që do të lënë një përshtypje të paharrueshme.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë