Fustan Ngjyrë e Kaltër me Sfond Krep me Valëza

Lek 8,500.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant ngjyrë e kaltër me sfond krep me valëza, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Ngjyra e kaltër e përjetshme nxjerr në pah sofistikimin dhe shkathtësinë, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme.

Fustani përmban detaje të shkëlqyera valëzuese dhe të rrumbullakta, duke i shtuar një prekje feminiliteti dhe elegance ansamblit tuaj. Beli i përshtatur dhe fundi i rrjedhshëm krijojnë një siluetë të këndshme që thekson kthesat tuaja dhe kënaq të gjitha llojet e trupit. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej ose një ngjarje të veçantë, fustani ngjyrë e kaltër me sfond krep me valëza do t'ju bëjë të dukeni dhe të ndiheni të sigurta.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E kaltër

E kaltër

Materiali: Krep

Krep
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-198
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant ngjyrë e kaltër me sfond krep me valëza, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Ngjyra e kaltër e përjetshme nxjerr në pah sofistikimin dhe shkathtësinë, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme.

Fustani përmban detaje të shkëlqyera valëzuese dhe të rrumbullakta, duke i shtuar një prekje feminiliteti dhe elegance ansamblit tuaj. Beli i përshtatur dhe fundi i rrjedhshëm krijojnë një siluetë të këndshme që thekson kthesat tuaja dhe kënaq të gjitha llojet e trupit. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej ose një ngjarje të veçantë, fustani ngjyrë e kaltër me sfond krep me valëza do t'ju bëjë të dukeni dhe të ndiheni të sigurta.

Kombinojeni me taka dhe aksesorë për një pamje magjepsëse dhe të rafinuar. Përndryshe, vishni atë me këpucë balerine dhe bizhuteri minimale për një ansambël më të relaksuar dhe me stil. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të krijoni stile të ndryshme dhe të bëni një deklaratë kudo që të shkoni.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë ngjyrë e kaltër me sfond krep me valëza. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kaltër

Materiali

Krep