Fustan Viskozë me Printim me Lule të Bardha dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00 Lek 3,900.00 RUAJ 25%
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të bardha dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me cilësi të lartë, ky fustan ofron një veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi i luleve të bardha shton një prekje feminiteti dhe elegance, duke e bërë atë të përshtatshëm për raste të ndryshme.

Me një detaj unik stampimi, ky fustan bie në sy me dizajnin e tij në modë. Detajet e stampimit shtojnë një element vizual interesant, ndërsa gjatësia e fustanit rrit figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule

Materiali : Viskozë

Viskozë
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-204
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të bardha dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me cilësi të lartë, ky fustan ofron një veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi i luleve të bardha shton një prekje feminiteti dhe elegance, duke e bërë atë të përshtatshëm për raste të ndryshme.

Me një detaj unik stampimi, ky fustan bie në sy me dizajnin e tij në modë. Detajet e stampimit shtojnë një element vizual interesant, ndërsa gjatësia e fustanit rrit figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Shkathtësia e këtij fustani ju lejon ta vishni për raste të ndryshme. Kombinojeni me taka dhe aksesorë për një ansambël joshës ose vishni me sandale dhe një xhaketë xhins për një pamje të përditshme por elegante. Mundësitë janë të pafundme me këtë fustan të gjithanshëm dhe në trend.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të bardha dhe detaje me stampim. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan. Përqafoni ndjenjën tuaj unike të modës dhe lini një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Stili

Shtyp me lule

Materiali

Viskozë