Fustan Viskozë me Printim me Lule të Kaltërta dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm me viskozë me printim me lule të kaltërta me detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me cilësi të lartë, ky fustan ofron veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi me lule të kaltërta shton një prekje elegance dhe shkathtësie, duke e bërë atë të përsosur për raste të ndryshme.

Duke shfaqur një detaj unik stampimi të këndshëm, ky fustan dallohet me dizajnin e tij në modë. Detajet e tunelit shtojnë interesin vizual, ndërsa stampimi shfaq figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule

Materiali: Viskozë

Viskozë
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-205
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm me viskozë me printim me lule të kaltërta me detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me cilësi të lartë, ky fustan ofron veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi me lule të kaltërta shton një prekje elegance dhe shkathtësie, duke e bërë atë të përsosur për raste të ndryshme.

Duke shfaqur një detaj unik stampimi të këndshëm, ky fustan dallohet me dizajnin e tij në modë. Detajet e tunelit shtojnë interesin vizual, ndërsa stampimi shfaq figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Vishni me taka dhe aksesorë për një ansambël joshës, ose vishni me sandale dhe një xhaketë xhins për një pamje të përditshme por elegante. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të shprehni stilin tuaj personal dhe të bëni një deklaratë të modës.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të kaltërta dhe detaje me stampim. Ngritni lojën tuaj të modës me këtë fustan të optimizuar dhe në trend. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Stili

Shtyp me lule

Materiali

Viskozë