Këmishë e Shkurtër me Dekolte në Formë V

Lek 4,600.00 Lek 4,200.00 RUAJ 9%
Zbuloni elegancën e përgjithshme me këmishën e shkurtër me dekolte në formë v. Kjo këmishë e sofistikuar është një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj. Ajo është e disponueshme në tre ngjyra të mahnitshme - e gjelbër, vjollcë dhe rozë - dhe ju lejon të shprehni stilin tuaj unik me elegancë.

E përpunuar me kujdes për detaje, kjo këmishë ka një dekolte të bukur në formë V, duke shtuar një ndjesi të sofistikuar çdo veshje. Gjatësia e shkurtër krijon një siluetë që përmirëson lehtësisht femërorinë tuaj.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Vjollcë

Vjollcë
E gjelbër
Rozë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-159
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Bluza Nisan Oferta Rroba
Përshkrim

Zbuloni elegancën e përgjithshme me këmishën e shkurtër me dekolte në formë v. Kjo këmishë e sofistikuar është një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj. Ajo është e disponueshme në tre ngjyra të mahnitshme - e gjelbër, vjollcë dhe rozë - dhe ju lejon të shprehni stilin tuaj unik me elegancë.

E përpunuar me kujdes për detaje, kjo këmishë ka një dekolte të bukur në formë v, duke shtuar një ndjesi të sofistikuar çdo veshje. Gjatësia e shkurtër krijon një siluetë që përmirëson lehtësisht femërorinë tuaj.

E përpunuar me materiale me cilësi të lartë, kjo këmishë jo vetëm që duket e bukur, por gjithashtu është shumë e rehatshme për të veshur. Materiali është i butë ndaj lëkurës tuaj, duke siguruar një përvojë të këndshme gjatë gjithë ditës.

E përshtatshme dhe stilistike, kjo këmishë e shkurtër me dekolte në formë v është e përshtatshme për një shumëllojshmëri ngjarjesh. Qoftë që po visheni për një ngjarje formale ose po krijoni një pamje të rafinuar të përditshme, kjo këmishë do të ngritë stilin tuaj me dizajnin e saj elegant.

Zbulojeni përzierjen perfekte të stilit dhe komoditetit me këmishë e shkurtër me dekolte në formë v. Porosisni tani dhe bëni një deklaratë me këtë copë modë e parëndësishme.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Vjollcë, E gjelbër, Rozë