Pallto Kashmiri me Xhepa Ngjyrë Bezhë

Lek 27,000.00
Ju prezantojmë pallton tonë kashmiri me xhepa ngjyrë bezhë, një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit. Kjo pallto përmban një përshtatje të relaksuar që nuk bën kompromis me stilin. Mëngët dhe prangat bujare të gjera, së bashku me xhepat e përshtatshëm, i shtojnë një prekje praktike kësaj pjese të modës.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Bezhë

Bezhë

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-400
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pallton tonë kashmiri me xhepa ngjyrë bezhë, një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit. Kjo pallto përmban një përshtatje të relaksuar që nuk bën kompromis me stilin. Mëngët dhe prangat bujare të gjera, së bashku me xhepat e përshtatshëm, i shtojnë një prekje praktike kësaj pjese të modës.

E punuar me kujdes, palltoja vjen e kompletuar me një rrip elegant, duke ju lejuar të shtrëngoni belin për një siluetë të këndshme. Ngjyra neutrale bezhë rrit shkathtësinë e saj, duke e bërë atë një element kryesor të garderobës që kalon pa probleme nga dita në natë.

E bërë nga 100% poliestër, pëlhura siguron jo vetëm rehati, por edhe qëndrueshmëri, duke premtuar një shtesë afatgjatë në koleksionin tuaj. Përshtatja e lirshme strehon lloje të ndryshme trupash, të disponueshme në një gamë të madhësive standarde prej 34-44. Me përmasa 126 cm në gjatësi, 100 cm në bel, 100 cm në gjoks, 110 cm në ije dhe 17 cm gjerësi shpatullash, kjo pallto është krijuar për të lajkuar çdo kthesë.

Modelja, me lartësi 176 cm dhe e veshur me madhësinë 36, tregon përshtatjen dhe stilin e patëmetë të palltos. Ngrini garderobën tuaj me këtë pallto kashmiri me xhepa ngjyrë bezhë – një zgjedhje e modës që kombinon pa mundim komoditetin dhe sofistikimin.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Bezhë

Materiali

Poliestër