Pantallona Kafe me Prerje në Formë Karrote me Xhep

Lek 7,000.00
Prezantimi i pantallonave tona kafe me prerje në formë karrote me xhep – një përzierje e përsosur e rehatisë, stilit dhe shkathtësisë. Të krijuara në mënyrë të përpiktë për një përshtatje të relaksuar dhe të ajrosur, këto pantallona ripërcaktojnë elegancën e rastësishme me një prerje të madhe, qepje të shtresave të përparme dhe një formë të veçantë karrote.

Ngjyra: Kafe

Kafe

Materiali: Poliestër

Poliestër

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-380
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i pantallonave tona kafe me prerje në formë karrote me xhep – një përzierje e përsosur e rehatisë, stilit dhe shkathtësisë. Të krijuara në mënyrë të përpiktë për një përshtatje të relaksuar dhe të ajrosur, këto pantallona ripërcaktojnë elegancën e rastësishme me një prerje të madhe, qepje të shtresave të përparme dhe një formë të veçantë karrote.

Të dizenjuara për praktike, pantallonat përmbajnë xhepa anash dhe një brez me elastik dhe kordon për rregullime të lehta, duke siguruar një pamje të përshtatur që plotëson formën tuaj unike të trupit. Të ndërtuara nga pëlhurë 100% Poliester Scuba me cilësi të lartë, ato nuk janë vetëm të modës, por edhe tepër të gjithanshme, të përshtatshme për të gjitha stinët. Ngjyra e sofistikuar kafe shton një prekje të sofistikimit në veshjet tuaja.

Të disponueshme në madhësi standarde dhe madhësi 34-36-38-40-42, pantallonat tona u përshtaten llojeve të ndryshme trupore me përmasa lajkatare - 98 cm gjatësi, 100 cm bel, 120 cm ijë, 60 cm kofshë dhe 36 cm buzë. Modeli ynë, i veshur me madhësinë 36 në 176 cm, tregon përshtatshmërinë ndaj formave të ndryshme të trupit.

Ngrini stilin tuaj pa sforcim me këto pantallona standarde që ndërthurin pa probleme komoditetin, stilin dhe prakticitetin. Përqafoni pamjen unike dhe të spikatur me pantallonat tona kafe me prerje në formë karrote me xhep - zgjedhja juaj e preferuar për çdo rast.

Informacion shtes
Ngjyra

Kafe

Materiali

Poliestër

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42