Pantallona Ngjyrë Deve Klasike me Prerje në Formë Karrote

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë pantallonat tona ngjyrë deve klasike me prerje në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të krijuara me një përshtatje të lirshme dhe bujare, këto pantallona ofrojnë një pamje elegante pa mundim që nuk cenon rehatinë.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Ngjyrë deve

Ngjyrë deve

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-425
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona ngjyrë deve klasike me prerje në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të krijuara me një përshtatje të lirshme dhe bujare, këto pantallona ofrojnë një pamje elegante pa mundim që nuk cenon rehatinë.

Të dizenjuara me një siluetë të madhe dhe të relaksuar, këto pantallona nxjerrin një atmosferë të qetë, perfekte për çdo rast. Xhepat anësore shtojnë një prekje praktike, duke siguruar që të keni një hapësirë të përshtatshme për gjërat tuaja thelbësore. Pjesa e përparme përmban një detaj të veçantë thurjeje, duke shtuar një element delikate por elegant në dizajnin e përgjithshëm.

Rripi elastik i belit me një kordon tërheqjeje lejon një përshtatje të personalizueshme, duke iu përshtatur nivelit tuaj të preferuar të rehatisë. Të bëra nga pëlhurë 100% poliestër me cilësi të lartë, këto pantallona nuk janë vetëm në modë, por edhe të qëndrueshme, duke siguruar që t'i qëndrojnë provës së kohës.

Në një nuancë ngjyrë deveje të përjetshme, këto pantallona janë të gjithanshme dhe mund të kalojnë pa mundim nga dita në natë. Gjatësia prej 100 cm ofron një siluetë të këndshme, ndërsa beli 100 cm, ijet 108 cm, kofshët 58 cm dhe nyjet e këmbëve 32 cm i bëjnë këto pantallona të përshtatshme për përmasat standarde, si dhe ato të 34-36-38-40-42

Përqafoni lehtësinë e lëvizjes dhe stilin me pantallonat tona ngjyrë deve klasike me prerje në formë karrote. Ngrini garderobën tuaj me këtë pjesë të domosdoshme që kombinon modën dhe funksionalitetin pa probleme.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Ngjyrë deve

Materiali

Poliestër