Pantallona të Kaltërta me Vija dhe Plisa të Gjera

Lek 5,300.00
Zbuloni sofistikimin e ripërcaktuar me pantallonat tona të kaltërta me vija dhe plisa të gjera - një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj që e ngre pa sforcim stilin tuaj në lartësi të reja. Këto pantallona nuk janë vetëm të bukura, ato janë një deklaratë e elegancës dhe prirjes së modës.

Të dizajnuara në mënyrë të përsosur, këto pantallona kanë plisa të gjerë dhe shtresa të palosura që krijojnë një siluetë të këndshme. Vijat dhe ngjyra e kaltër nxjerrin një bukuri të rafinuar, duke i bërë ato një zgjedhje të gjithanshme për raste të ndryshme, qoftë një ditë në zyrë, një ngjarje speciale apo një natë elegante.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E kaltër

E kaltër

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-330
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Zbuloni sofistikimin e ripërcaktuar me pantallonat tona të kaltërta me vija dhe plisa të gjera - një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj që e ngre pa sforcim stilin tuaj në lartësi të reja. Këto pantallona nuk janë vetëm të bukura, ato janë një deklaratë e elegancës dhe prirjes së modës.

Të dizajnuara në mënyrë të përsosur, këto pantallona kanë plisa të gjerë dhe shtresa të palosura që krijojnë një siluetë të këndshme. Vijat dhe ngjyra e kaltër nxjerrin një bukuri të rafinuar, duke i bërë ato një zgjedhje të gjithanshme për raste të ndryshme, qoftë një ditë në zyrë, një ngjarje speciale apo një natë elegante.

Për një pamje vërtet të lëmuar dhe të koordinuar, kombinoni këto pantallona me xaketën klasike të kaltër me vija dhe palosje të dyfishtë në gjoks, së bashku ata formojnë një ansambël harmonik që nxjerr në pah sofistikimin dhe klasin. Përshtatja e pantallonave plotëson strukturën e xhaketës, duke krijuar një përzierje të përsosur stili dhe hiri.

Të krijuara nga materiale të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri, duke siguruar që ato të mbeten një pjesë e përjetshme në veshjet tuaja. Me kujdesin e duhur, ato do të shërbejnë si një bazë e gjithanshme për kombinime të panumërta veshjesh.

Ngritni sensin tuaj të modës duke kompletuar ansamblin tuaj me pantallonat me shtresa të kaltërta me vija të gjera. Përqafoni elegancën dhe stilin për të bërë një deklaratë që mbetet në kujtesë.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kaltër

Materiali

Poliestër