Pantallona të Shkurtra me Kollan

Lek 3,800.00 Lek 3,400.00 RUAJ 11%
Pantallona të shkurtra me xhep dhe kollan! Të prodhura nga materiale cilësore, këto pantallona të shkurtra janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja verore. Me xhepa në të dyja anët, mund të ruani lehtësisht telefonin, portofolin ose çdo tjetër gjë të vogël.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-68
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë - pantallona të shkurtra me xhep dhe kollan! Të prodhuara nga materiale cilësore, këto pantallona të shkurtra janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja verore. Me xhepa në të dyja anët, mund të ruani lehtësisht telefonin, portofolin ose çdo tjetër gjë të vogël.

Por kjo nuk është gjithçka - këta pantallona të shkurtra gjithashtu vijnë me një kollan të stilit që mund të vishet si një bracelet ose të bashkangjitet me pantallonat tuaja.  Materiali i përshtatshëm dhe i fryrë siguron që të qëndroni të freskët dhe të rehatshëm edhe në ditët më të nxehta.

Kështu që, pse të prisni? Porositni sot pantallonat e shkurtra dhe dukeni me stil këtë verë! Mos e humbni shtesën e domosdoshme në garderobën tuaj verore.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Bezhë