Pantallona të Shkurtra për Gra me Detaje Rreth Belit

Lek 4,400.00
Prezantojmë pantallonat tone të shkurtra për gra me detaje rreth belit, epitomi i rehatimit dhe stilit! Krijuar me kujdes të veçantë, këto pantallona të shkurtra ofrojnë një kombinim të përsosur të dizajnit të fundit dhe rehatimit të pamohueshëm. Pavarësisht nëse ecni në bregdet ose shijoni një ditë të rahatshme jashtë, këto shorte janë shoqëruesi juaj ideal.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Materiali: Viskozë

Viskozë

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-121
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Etiketat: clothes nisan shorts
Përshkrim

Prezantojmë pantallonat tona shkurtra për gra me detaje rreth belit, epitomi i rehatimit dhe stilit! Krijuar me kujdes të veçantë, këto pantallona ofrojnë një kombinim të përsosur të dizajnit të fundit dhe rehatimit të pamohueshëm. Pavarësisht nëse ecni në bregdet ose shijoni një ditë të rahatshme jashtë, këto pantallona janë shoqëruesi juaj ideal.

Me një detaj unik të rrethit të belit, këto pantallona shtojnë një prekje sofistikimi në çdo veshje. Rripi i krijuar me kujdes përmirëson linjat e belit tuaj, duke ju dhënë një siluetë që tërheq vëmendjen kudo që të shkoni. Rripi i rregullueshëm ju lejon të përshtatni shqyrtimin sipas preferencave tuaja, duke garantuar një ndjesi të rehatshme dhe të sigurt.

Të përbëra nga materiale me cilësi të lartë, këto pantalona të shkurtra janë shumë të buta dhe të lehta. Materialet e frymëzueshme sigurojnë ventilim të shkëlqyeshëm, duke ju mbajtur të freskëta edhe në ditët e nxehta të verës. Krijuar për stilet aktive, këto pantalona të shkurtra ofrojnë fleksibilitet maksimal dhe liri të lëvizjes, duke ju lejuar të shijoni të gjitha aktivitetet tuaja të preferuara pa ndonjë kufizim. Kombinoni ato me një bluzë të thjeshtë ose një bluzë të stilizuar, dhe do të jeni gati të pushtoni ditën me vetëbesim.

Me dizajnin e tyre unik dhe mjeshtëri me cilësi të lartë, këto pantallona të shkurtra të detajuara me rripa për femra janë një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Shfletoni koleksionin tonë tani dhe përjetoni përzierjen përfundimtare të rehatisë dhe stilit.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Materiali

Viskozë

Ngjyra

Bezhë