Triko Piqué e Thurur Ngjyrë Guri

Lek 6,900.00
Ju prezantojmë trikon piqué të thurur ngjyrë guri – një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo triko nuk është vetëm e modës, por edhe tepër e rehatshme, falë dizajnit të saj të relaksuar dhe fleksibël.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: Ngjyrë guri

Ngjyrë guri

Materiali: E thurur

E thurur
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-413
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë trikon piqué të thurur ngjyrë guri – një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo triko nuk është vetëm e modës, por edhe tepër e rehatshme, falë dizajnit të saj të relaksuar dhe fleksibël.

E krijuar nga pëlhura e thurur me cilësi të lartë, kjo triko është e përkryer për çdo rast. Mbyllja e saj me kopsa përpara shton një prekje të sofistikimit, duke e bërë të lehtë shtresimin e veshjeve tuaja të preferuara. Ngjyra e gurit është njëkohësisht klasike dhe në modë, duke ju siguruar që të qëndroni në krye të tendencave të modës.

E dizenjuar për t'u përshtatur pa probleme në veshjet tuaja, kjo triko vjen në një madhësi standarde që është e përputhshme me madhësitë 34 deri në 40. Gjatësia 45 cm siguron mbulimin e duhur, ndërsa matjet e belit dhe gjoksit 96 cm garantojnë një përshtatje të këndshme. Gjerësia e shpatullave 8 cm, gjatësia e mëngës 59 cm, gjerësia e shpatullave 34 cm dhe perimetri i prangave 16 cm kontribuojnë në siluetën e përgjithshme komode dhe elegante të trikosë.

Për një pjesë që kombinon pa sforcim modën dhe komoditetin, mos shikoni më larg se trikoja piqué e thurur ngjyrë guri. Ngrini stilin tuaj me këtë shtesë të domosdoshme në koleksionin tuaj.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Ngjyrë guri

Materiali

E thurur