Xhinse Slouchy të Bardha

Lek 5,100.00
Ngritni stilin tuaj të rastit me xhinset tona të modës të bardha me efekt të lëmuar. Këto xhinse ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe të këndshme, të përsosura për ata që kërkojnë modë të lehtë. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë ndaj lëkurës suaj.

Ngjyra e bardhë e pastër shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshëm garderobës suaj, duke lejuar për përpilime të lehta me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të relaksuar dhe të qetë, ndërsa mbetet ende në modë.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E bardhë

E bardhë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-183
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ngritni stilin tuaj të rastit me xhinset tona të modës të bardha me efekt të lëmuar. Këto xhinse ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe të këndshme, të përsosura për ata që kërkojnë modë të lehtë. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë ndaj lëkurës suaj.

Ngjyra e bardhë e pastër shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshëm garderobës suaj, duke lejuar për përpilime të lehta me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të relaksuar dhe të qetë, ndërsa mbetet ende në modë.

Duke përfshirë një bel të mesëm dhe një përputhje të lirë në këmbë, këto xhinse ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe përsosur për të gjitha tiparet e trupit. Mbyllja me lidhëse siguron veshje të lehtë dhe fiksimit të sigurt. Për më tepër, dizajni klasik me pesë xhepa shton funksionalitet dhe stil.

Pavarësisht nëse po kryeni detyrat ose takoheni me miqtë për një dalje të rastit, këto xhinse të bardha me efekt të lëmuar janë zgjedhja e përkryer. Përputhini ato me një këmishë të futur në xhinse dhe këpucë sportive për një pamje të rehatshme dhe të lehtë. Veshuni me një bluzë dhe këpucë të larta për një ansambël më të përfunduar dhe të trendit.

Përjetoni kombinimin e përkryer të stilit dhe komoditetit me xhinset tona të bardha me efekt të lëmuar. Porositni tani dhe përmirësoni lojën tuaj të modës me këto xhinse të ndryshueshme dhe në trend. Bëni një deklaratë dhe dalni nga turma me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E bardhë

Materiali

Pambuk