EMS Trajner i Muskujve në Kofshë

Lek 3,600.00
Transformoni rutinën tuaj të stërvitjes me trajnerin tonë EMS Trajner i muskujve në kofshë. Me 6 mënyra, 9 marshe dhe teknologji të avancuar EMS, kjo pajisje është projektuar për ushtrime efektive në ambiente të mbyllura.

I krijuar në të zezë të hijshme nga ABS të qëndrueshme dhe qarqe të integruara, ky trajner i kofshëve është një fuqi për tonifikimin dhe forcimin e ijeve dhe të pasmeve tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të përmirësoni kthesat tuaja ose të forconi muskujt tuaj, kjo pajisje është zgjidhja juaj e preferuar.

Ngjyra: E zezë

E zezë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-379-BLK
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Transformoni rutinën tuaj të stërvitjes me trajnerin tonë EMS Trajner i muskujve në kofshë. Me 6 mënyra, 9 marshe dhe teknologji të avancuar EMS, kjo pajisje është projektuar për ushtrime efektive në ambiente të mbyllura.

I krijuar në të zezë të hijshme nga ABS të qëndrueshme dhe qarqe të integruara, ky trajner i kofshëve është një fuqi për tonifikimin dhe forcimin e ijeve dhe të pasmeve tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të përmirësoni kthesat tuaja ose të forconi muskujt tuaj, kjo pajisje është zgjidhja juaj e preferuar.

Mundësuar nga bateritë 2*AA ose një kabllo USB, fleksibiliteti në furnizimin me energji siguron komoditet. Bateria 150 mAh karikohet në vetëm 0,5-1 orë, duke siguruar rreth 0,5 orë kohë stërvitje të synuar. Vlerësuar me 2,5 W, Trajneri ynë i muskujve të kofshës EMS është çelësi juaj për të arritur një zonë të skalitur dhe të fortë të ijeve në komoditetin e shtëpisë tuaj. Ngritni rutinën tuaj të stërvitjes dhe arrini qëllimet tuaja të fitnesit pa mundim!

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë