Bonbona

Ndaj sipas:
Masazhues Abdominal

Masazhues Abdominal

Lek 3,500.00
Ngritni udhëtimin tuaj të mirëqenies me masazhuesin tonë abdominal, me dridhje dhe ngrohje me frekuencë të lartë për një përvojë qetësuese. Ky rrip me valë është ideal për lehtësimin e...
 Masazhues për Fytyrë me Ekran LED

Masazhues për Fytyrë me Ekran LED

Lek 3,200.00
Zbuloni masazhuesin tonë të fytyrës me ekran LED - porta juaj për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje e ringarkueshme USB, e disponueshme në të bardhë dhe rozë, përmban drita LED...
Heqës e pikave të zeza me bateri (me 3 koka thithëse)

Heqës e pikave të zeza me bateri (me 3 koka thithëse)

Lek 2,800.00
Prezantimi ynë për heqësin e pikave të zeza me bateri - zgjidhjen tuaj portative për lëkurë më të pastër. Me 3 koka thithëse dhe një sistem të fuqishëm vakumi, kjo...
Heqës i pikave të zeza (me 5 koka thithëse )

Heqës i pikave të zeza (me 5 koka thithëse )

Lek 2,900.00
Rreth Heqësit të pikave të zeza Thuaj lamtumirë pikave të zeza kokëfortë dhe përshëndetje lëkurës së përsosur dhe rrezatuese me heqësin tonë të fuqishëm të pikave të zeza. Heqësi ynë...
Kartë Dhuratë Bonbona

Kartë Dhuratë Bonbona

Lek 500.00 – Lek 10,000.00
Jepni një kartë dhuratë përzgjedhjes më të mirë të pajisjeve dhe dhuratave të mrekullueshme të galaktikës! Në Bonbona, marrësi mund të zgjedhë nga një përzgjedhje fantastike e pajisjeve dhe dhuratave...
Masazher Fytyre i Ftohtë dhe i Ngrohtë

Masazher Fytyre i Ftohtë dhe i Ngrohtë

Lek 6,600.00
Zbuloni masazherin e fytyrës të ftohtë dhe të ngrohtë—një bukuri thelbësore për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje shumëfunksionale kombinon tkurrjen e poreve, ngritjen e fytyrës, shtrëngimin e lëkurës dhe përtëritjen,...
Heqës i qimeve me kristal (Depilator)

Heqës i qimeve me kristal (Depilator)

Lek 2,600.00Lek 1,900.00
Rreth Heqësit të qimeve me kristal Thuaj lamtumirë trajtimeve të shtrenjta me lazer dhe depilimit të dhimbshëm, dhe mirprite tani heqësin e qimeve pa dhimbje dhe të ripërdorshëm. Heqësi i...
Derma Roller

Derma Roller

Lek 2,900.00
Zbuloni derma roller-in tonë - një mjet i fuqishëm për kujdesin e lëkurës që stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës, rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, duke rezultuar në lëkurë...
Derma Roller (Microneedling)

Derma Roller (Microneedling)

Lek 2,600.00
Rreth Derma Roller Maksimizoni kujdesin e lëkurës tuaj me derma rollerin tonë, një pajisje për kujdesin e lëkurës e cila stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës, nxit prodhimin e kolagjenit...
EMS Trajner i Muskujve në Pjesën e Barkut

EMS Trajner i Muskujve në Pjesën e Barkut

Lek 3,700.00
Njihuni me trajnerin tonë EMS të muskujve në pjesën e barkut - shoqëruesi i fundit i fitnesit për tonifikimin e synuar të muskujve dhe ndërtimin e forcës. Me 6 jastëkë...
EMS Trajner i Muskujve të Barkut  me 8 Jastëkë Muskujsh

EMS Trajner i Muskujve të Barkut me 8 Jastëkë Muskujsh

Lek 4,400.00Lek 3,900.00
Ngritni rutinën tuaj të fitnesit me trainerin tonë të avancuar EMS të muskujve të barkut që përmban 8 jastëkë muskujsh, 6 modalitete dhe 9 marshe me intensitet. Ideale për ushtrime...
EMS Trajner i Muskujve në Kofshë

EMS Trajner i Muskujve në Kofshë

Lek 3,600.00
Transformoni rutinën tuaj të stërvitjes me trajnerin tonë EMS Trajner i muskujve në kofshë. Me 6 mënyra, 9 marshe dhe teknologji të avancuar EMS, kjo pajisje është projektuar për ushtrime...
Rul Akulli për Fytyrë dhe Trup

Rul Akulli për Fytyrë dhe Trup

Lek 2,800.00
Prezantimi ynë i rul akullit për fytyrë dhe trup, një mjet i gjithanshëm për kujdesin e lëkurës i krijuar për lehtësim dhe përtëritje optimale të lëkurës. Me terapinë e ftohtë...
Masazher për Kokë dhe Qafë

Masazher për Kokë dhe Qafë

Lek 3,400.00
Kënaquni në relaksim të lumtur me masazhuesin tonë të kokës dhe qafës, duke shfaqur një dizajn të dorës simuluese moderne për një përvojë të gjallë masazhi. Me kontrollin me një...
Kapelë për lehtësimin e dhimbjes së kokës (Terapia e kapelës së migrenës)

Kapelë për lehtësimin e dhimbjes së kokës (Terapia e kapelës së migrenës)

Lek 3,200.00
Rreth Kapelës për lehtësimin e dhimbjes së kokës Nëse vuani nga çdo lloj dhimbje koke, kapela për lehtësimin e dhimbjes së kokës është këtu për t'ju ofruar një zgjidhje unike. Pavarësisht...
Rol Akulli

Rol Akulli

Lek 3,200.00
Rreth Rol Akullit Rula jonë revolucionare e akullit është këtu - mjeti perfekt i kujdesit të lëkures që do te transformoje rutinen tuaj të bukurisë. Kjo rule e lehte është...
Korrigjues Inteligjent i Qëndrimit

Korrigjues Inteligjent i Qëndrimit

Lek 3,500.00
Përmirësoni qëndrimin tuaj pa mundim me pajisjen tonë inteligjente të korrigjimit të Qëndrimit. I projektuar me një kornizë mekanike, kujtesë inteligjente dridhjesh dhe rregullim elastik, ky rrip korrigjimi i lehtë...
Masazher Fytyre me Ekran LED

Masazher Fytyre me Ekran LED

Lek 4,100.00Lek 3,700.00
Ngritni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me masazhuesin tonë më të fundit të fytyrës me ekran LED. Me terapinë me dritë LED të kuqe dhe blu, një ekran LED...
Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve

Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve

Lek 3,700.00Lek 3,200.00
Ju prezantojmë ndriçuesin elektrik për artin e thonjve, një pajisje revolucionare e krijuar për tharje efikase dhe të përshtatshme të thonjve me xhel. Me një dorezë të dorës së sipërme,...
Pajisja për Bukurinë e Qafës

Pajisja për Bukurinë e Qafës

Lek 4,300.00Lek 3,900.00
Rigjallëroni qafën tuaj dhe ripërcaktoni bukurinë tuaj me pajisjen tonë të bukurisë së qafës. Mundësuar nga dridhjet me frekuencë të lartë dhe një trajtim termik magnetik 45℃, kjo pajisje përdor...
Pajisja e Bukurisë së Qafës me 4 Mënyra

Pajisja e Bukurisë së Qafës me 4 Mënyra

Lek 3,200.00
Përmirësoni kujdesin tuaj të lëkurës me pajisjen tonë të bukurisë së qafës me 4 mënyra. Me modalitetet EMS, përmirësimi i rrudhave, përtëritje e ëkurës dhe ngritja e fytyrës, kjo pajisje...
Stretcher i Qafës

Stretcher i Qafës

Lek 2,800.00Lek 2,500.00
Zbuloni lehtësim me strecherin tonë të qafës, e krijuar për një seancë të shpejtë ditore 8-minutëshe për të reduktuar dhimbjen e qafës, tensionin, dhimbjet e kokës dhe migrenën. Kjo pajisje...
Rrip menstrual (Rip mbështetës menstrual, Rrip për lehtësim të dhimbjeve)

Rrip menstrual (Rip mbështetës menstrual, Rrip për lehtësim të dhimbjeve)

Lek 3,900.00
Rreth Rripit Menstrual Rripi menstrual - zgjidhja juaj përfundimtare për menstruacione të rehatshme dhe pa vështirësi. Rripi ynë i avancuar i mbështetjes menstruale përfshin teknologjinë më të fundit të ngrohjes...
Seti i thonjve me Poly Gel (Arti i Thonjve)

Seti i thonjve me Poly Gel (Arti i Thonjve)

Lek 4,600.00
Rreth  Setit të thonjve me Poly Gel Ju prezantojmë setin tonë të thonjve me poly gel, zgjidhja perfekte për secilën nga ju që dëshironi thonj të bukur me cilësi saloni,...