EMS Trajner i Muskujve të Barkut me 8 Jastëkë Muskujsh

Lek 4,400.00 Lek 3,900.00 RUAJ 11%
Ngritni rutinën tuaj të fitnesit me trainerin tonë të avancuar EMS të muskujve të barkut që përmban 8 jastëkë muskujsh, 6 modalitete dhe 9 marshe me intensitet. Ideale për ushtrime të brendshme, kjo pajisje inovative shfrytëzon fuqinë e teknologjisë EMS për stërvitje efektive të muskujve dhe humbje peshe.

Ngjyra: E zezë

E zezë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-378-BLK
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ngritni rutinën tuaj të fitnesit me trainerin tonë të avancuar EMS të muskujve të barkut që përmban 8 jastëkë muskujsh, 6 modalitete dhe 9 marshe me intensitet. Ideale për ushtrime të brendshme, kjo pajisje inovative shfrytëzon fuqinë e teknologjisë EMS për stërvitje efektive të muskujve dhe humbje peshe.

I krijuar për të lehtësuar simptomat e shtrëngimit të shpatullave, belit dhe shpinës, ky trajner i zi është krijuar nga ABS të qëndrueshme dhe qarqe të integruara. Bateria 2*AA ose furnizimi me energji me kabllo USB ofron fleksibilitet, ndërsa bateria 150 mAh siguron karikim të shpejtë në vetëm 0,5-1 orë, duke siguruar rreth 0,5 orë kohë efikase stërvitjeje.

Merrni përgjegjësinë për udhëtimin tuaj të fitnesit me këtë trajner elegant dhe të fuqishëm EMS të muskujve të barkut, i vlerësuar në 2,5 W për seanca stërvitore me ndikim në shtëpi. Rritni forcën e muskujve, promovoni humbjen e peshës dhe shijoni funksionalitetin e gjithanshëm në komoditetin e hapësirës suaj.

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë