EMS Trajner i Muskujve në Pjesën e Barkut

Lek 3,700.00
Njihuni me trajnerin tonë EMS të muskujve në pjesën e barkut - shoqëruesi i fundit i fitnesit për tonifikimin e synuar të muskujve dhe ndërtimin e forcës. Me 6 jastëkë muskujsh, 6 modalitete dhe 9 marshe me intensitet, kjo pajisje përdor teknologjinë EMS për ushtrime efikase në ambiente të mbyllura.

Ngjyra: E zezë

E zezë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-377-BLK
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Njihuni me trajnerin tonë EMS të muskujve në pjesën e barkut - shoqëruesi i fundit i fitnesit për tonifikimin e synuar të muskujve dhe ndërtimin e forcës. Me 6 jastëkë muskujsh, 6 modalitete dhe 9 marshe me intensitet, kjo pajisje përdor teknologjinë EMS për ushtrime efikase në ambiente të mbyllura.

Pavarësisht nëse synoni të skalitni barkun tuaj, të humbni peshë ose të lehtësoni tensionin në shpatullat, belin dhe shpinën, ky trajner ofron funksionalitet të gjithanshëm. Dizajni elegant i zi, i krijuar nga materiali ABS dhe qarqet e integruara, shton një prekje moderne në rutinën tuaj të stërvitjes.

Mundësuar nga 2 bateri AA ose një kabllo USB, ky trainer ofron fleksibilitet në burimin tuaj të energjisë. Bateria 150 mAh siguron një kohë karikimi të shpejtë prej 0,5-1 orë, duke ofruar rreth 0,5 orë kohë efektive stërvitjeje. Me një fuqi të vlerësuar prej 2,5 W, ky trainer i barkut të muskujve EMS është zgjidhja juaj e preferuar për një fitnes të përshtatshëm dhe me ndikim në shtëpi.

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë