Masazhues për Fytyrë me Ekran LED

Lek 3,200.00
Zbuloni masazhuesin tonë të fytyrës me ekran LED - porta juaj për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje e ringarkueshme USB, e disponueshme në të bardhë dhe rozë, përmban drita LED të kuqe dhe blu, një ekran LED dhe një funksion të ngrohtë për një përvojë të ngjashme me banjën.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Rozë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-342-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Zbuloni masazhuesin tonë të fytyrës me ekran LED - porta juaj për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje e ringarkueshme USB, e disponueshme në të bardhë dhe rozë, përmban drita LED të kuqe dhe blu, një ekran LED dhe një funksion të ngrohtë për një përvojë të ngjashme me banjën.

Zgjidhni nga 4 mënyra—pastrimi të thellë, përtëritje e lëkurës, ngritje e fytyrës dhe kujdes për sytë—secila me 3 nivele intensiteti. I krijuar me ABS, një ekran LED dhe qarqe të integruara, ky masazhues është i qëndrueshëm dhe efikas.

Me një bateri 350 mAh dhe karikim USB, shijoni 0,5-1 orë kujdes të personalizuar të lëkurës. Frekuenca e dridhjeve 10-55Hz shton një prekje qetësuese. Ngritni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës pa mundim me masazhuesin tonë me ekranin LED për fytyrën.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, Rozë