Masazher për Kokë dhe Qafë

Lek 3,400.00
Kënaquni në relaksim të lumtur me masazhuesin tonë të kokës dhe qafës, duke shfaqur një dizajn të dorës simuluese moderne për një përvojë të gjallë masazhi. Me kontrollin me një buton, karikimin me valë dhe një dekorim të bardhë të lëmuar, ky masazhues kombinon komoditetin me elegancën.

I krijuar nga materiale ABS dhe silikoni të cilësisë së lartë, masazhuesi ofron një prekje të butë, duke e bërë atë të përshtatshëm për një masazh të gjithë trupit. Zgjidhni nga katër mënyra masazhi për të përshtatur përvojën tuaj, ndërsa vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IPX7 siguron pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-373-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Kënaquni në relaksim të lumtur me masazhuesin tonë të kokës dhe qafës, duke shfaqur një dizajn të dorës simuluese moderne për një përvojë të gjallë masazhi. Me kontrollin me një buton, karikimin me valë dhe një dekorim të bardhë të lëmuar, ky masazhues kombinon komoditetin me elegancën.

I krijuar nga materiale ABS dhe silikoni të cilësisë së lartë, masazhuesi ofron një prekje të butë, duke e bërë atë të përshtatshëm për një masazh të gjithë trupit. Zgjidhni nga katër mënyra masazhi për të përshtatur përvojën tuaj, ndërsa vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IPX7 siguron pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë.

I lëvizshëm dhe i lehtë, ky masazhues është i përsosur për relaksim në lëvizje. Aftësia e karikimit me valë shton komoditetin, duke eliminuar telashet e kordonëve. Në ngjyrë të bardhë elegante, ajo plotëson çdo ambient, duke ofruar një arratisje luksoze dhe qetësuese.

Me një kohë të shpejtë karikimi 2-orëshe dhe kohëmatës automatik 10-minutësh, masazhuesi ynë i kokës dhe qafës është projektuar për efikasitet dhe rehati. Përjetoni kulmin e relaksimit me këtë masazhues inovativ - bileta juaj për qetësinë.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë