Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Ecru me Prerje të Lirshme

Lek 8,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure ngjyrë ecru me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve, ky fund kombinon komoditetin me një dizajn trendi, perfekt për raste të ndryshme.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Ecru

Ecru

Materiali: Lëkurë

Lëkurë
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-436
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure ngjyrë ecru me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve, ky fund kombinon komoditetin me një dizajn trendi, perfekt për raste të ndryshme.

Fundi përmban një prerje të ndezur dhe të lirshme me rrathë kaskadë, duke shtuar një prekje feminiteti në pamjen tuaj. Rripi elastik i belit siguron një përshtatje të rehatshme dhe mund të rregullohet lehtësisht në madhësinë tuaj të dëshiruar, duke ofruar një siluetë të këndshme. E bërë nga lëkura e cilësisë së lartë, ky fund jo vetëm që duket elegant, por gjithashtu ndihet luksoz kundër lëkurës tuaj.

E dizenjuar për lehtësi, fundi vjen me xhepa anash, duke i shtuar një element praktik tërheqjes së tij në modë. Ngjyra ecru e përjetshme siguron një kombinim të lehtë me një shumëllojshmëri të sipërme dhe aksesorë, duke e bërë atë një pjesë të gjithanshme për veshjet tuaja.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë, në një dalje të rastësishme ose në një ngjarje të veçantë, ky fund me lëkurë ngjyrë ecru elastike me prerje të lirshme dhe prerje volumi është një domosdoshmëri. Fundi vjen në një gamë përmasash standarde (34-44), duke ofruar një përshtatje të përshtatur për forma të ndryshme trupore. Me një gjatësi prej 97 cm, një masë beli prej 88 cm dhe madhësi të ijeve prej 160 cm, është projektuar për të përmirësuar kthesat tuaja duke siguruar lirinë e lëvizjes.

Ngrini stilin tuaj me këtë fund lëkure ngjyrë ecru në trend dhe përqafoni përzierjen perfekte të modës dhe rehatisë. Porositni tuajin tani dhe bëni një deklaratë kudo që të shkoni!

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Ecru

Materiali

Lëkurë