Fund i Gjerë me Plisa

Lek 9,100.00
Prezantimi ynë i fundit të gjerë me plisa - një dëshmi e vërtetë e sofistikimit dhe feminitetit. Ky fund deri në kyçin e këmbës është një kryevepër që nxjerr elegancë në çdo qepje, e përkryer për gruan moderne me shije të hollë.

E krijuar në një nuancë magjepsëse ecru, ky fund krenohet me një bukuri eterike që tërheq vëmendjen pa mundim. Dizajni i ndërlikuar i gjerë i plisave shton një prekje të çuditshme duke ruajtur një atmosferë rafinimi, duke e bërë atë një shtesë të gjithanshme për çdo gardërobë.

Ngjyra: Ecru

Ecru

Madhësia: 34

34
36
38
40

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-313
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Funde Rroba
Përshkrim

Prezantimi ynë i fundit të gjerë me plisa - një dëshmi e vërtetë e sofistikimit dhe feminitetit. Ky fund deri në kyçin e këmbës është një kryevepër që nxjerr elegancë në çdo qepje, e përkryer për gruan moderne me shije të hollë.

E krijuar në një nuancë magjepsëse ecru, ky fund krenohet me një bukuri eterike që tërheq vëmendjen pa mundim. Dizajni i ndërlikuar i gjerë i plisave shton një prekje të çuditshme duke ruajtur një atmosferë rafinimi, duke e bërë atë një shtesë të gjithanshme për çdo gardërobë.

Ngritni stilin tuaj me fundin e gjerë me plisa, një pjesë e përjetshme që kalon pa probleme nga ngjarjet e ditës në mbrëmje. Silueta e saj rrjedhëse mishëron hirin, ndërsa detajet e rrëmujshme të dizajnuara me përpikëri ofrojnë një kthesë lozonjare. Nuanca ecru plotëson paleta të ndryshme dhe siguron një hyrje për të bërë deklarata.

Kënaquni me artin e luksit të nënvlerësuar me këtë fund mahnitës. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një mbledhje zyrtare ose thjesht kërkoni të ngrini pamjen tuaj të përditshme, fundi i gjerë me plisa premton të jetë zgjedhja juaj e preferuar. Përqafoni ndërthurjen e klasikes dhe bashkëkohores dhe përjetoni besimin që vjen me veshjen e një pjese që është krijuar me kujdes për gruan moderne dhe të sofistikuar.

Blini tani për të hijeshuar veshjet tuaja me këtë mishërim të elegancës - fundin e gjerë me plisa në ngjyrën ecru magjepsëse. Ngrini stilin tuaj, tërhiqni vëmendjen dhe bëni një deklaratë që i reziston vërtet testit të kohës.

Informacion shtes
Ngjyra

Ecru

Madhësia

34, 36, 38, 40

Materiali

Poliestër