Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Zezë

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë e zezë - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me rrathë të shumtë për një prekje lozonjare dhe xhepa praktike anësore për komoditet të shtuar. Rripi i rregullueshëm dhe elastik i belit siguron një përshtatje të përsosur, duke e bërë atë të përshtatshëm për madhësitë 34 deri në 44.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-424
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë e zezë - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me rrathë të shumtë për një prekje lozonjare dhe xhepa praktike anësore për komoditet të shtuar. Rripi i rregullueshëm dhe elastik i belit siguron një përshtatje të përsosur, duke e bërë atë të përshtatshëm për madhësitë 34 deri në 44.

E krijuar nga 100% pambuk, fundi premton një eksperiencë të frymëmarrjes dhe të rehatshme. Ngjyra e zezë e përjetshme i shton zhdërvjelltësi veshjet tuaja, duke plotësuar pa mundim veshjet dhe aksesorët e ndryshëm. Me një gjatësi prej 92 cm, ky fund vendos ekuilibrin ideal midis elegancës dhe lehtësisë. Perimetri i belit prej 100 cm ofron një siluetë të relaksuar, por edhe të këndshme.

Fundi jonë i gjerë relaksuese me vargje ngjyrë e zezë nga pambuku nuk është thjesht një veshje; është një deklaratë e modës që rezonon si me kërkuesit e rehatisë ashtu edhe me entuziastët e stilit. Ngrini garderobën tuaj me këtë pjesë të domosdoshme që kombinon pa mundim estetikën elegante me prakticitetin.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E zezë

Materiali

Pambuk