Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën Ecru

Lek 10,500.00
Prezantimi i mishërimit të elegancës dhe stilit, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën ecru. Ky fund i hollë është një bashkim i bukurisë dhe sofistikimit, i krijuar për të ngritur ansamblin tuaj të modës në lartësi të reja.

E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa në ngjyrën ecru, krenohet me një siluetë magjepsëse deri në kyçin e këmbës që nxjerr hirin në çdo hap. Pjesa e përparme e xhepit me plisa shton një prekje të funksionalitetit modern, duke ju lejuar të mbani pa probleme gjërat tuaja thelbësore, duke ruajtur një atmosferë të rafinuar.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Ecru

Ecru

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-321
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Funde Rroba
Përshkrim

Prezantimi i mishërimit të elegancës dhe stilit, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën ecru. Ky fund i hollë është një bashkim i bukurisë dhe sofistikimit, i krijuar për të ngritur ansamblin tuaj të modës në lartësi të reja.

E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën ecru, krenohet me një siluetë magjepsëse deri në kyçin e këmbës që nxjerr hirin në çdo hap. Pjesa e përparme e xhepit me plisa shton një prekje të funksionalitetit modern, duke ju lejuar të mbani pa probleme gjërat tuaja thelbësore, duke ruajtur një atmosferë të rafinuar.

Ajo që me të vërtetë e dallon këtë fund është detaji delikat i rrëshqitjes që zbukuron buzën. Kaskada e rrëshqitjes butësisht, duke shtuar një dhunti të çuditshme dhe romantike që kap thelbin e hijeshisë së përjetshme. Pavarësisht nëse jeni duke shëtitur nëpër një festë në kopsht, duke marrë pjesë në një ngjarje formale ose thjesht duke përqafuar një ditë speciale, detaji i zhveshjes shton një dimension unik që me siguri do të tërheqë vëmendjen.

Skaji i përparmë me xhep i këti fundi si mjellmë është projektuar për gruan moderne që vlerëson estetikën dhe komoditetin. Toni i tij neutral ecru e bën atë një pjesë të gjithanshme, e kombinuar lehtësisht me një shumëllojshmëri të sipërme dhe aksesorë për të krijuar pamje të ndryshme për çdo rast. Vishni atë me një bluzë të përshtatur dhe taka për një aferë të sofistikuar në mbrëmje, ose zgjidhni një atmosferë elegant-chic duke e kombinuar me një bluzë të veshur dhe sandale.

Kënaquni me luksin me një produkt që jo vetëm plotëson standardet më të larta të dizajnit, por gjithashtu shfaq shijen tuaj të hollë. Ngrini garderobën tuaj me fundin e gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën ecru me detaj dhe përjetoni joshjen e bukurisë së përjetshme dhe funksionalitetit modern në një paketë mahnitëse.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Ecru

Materiali

Poliestër