Fund i Gjerë Voluminoz Ngjyrë e Zezë

Lek 8,100.00
Prezantimi i fundit tonë të gjerë voluminoz ngjyrë e zezë – një përzierje perfekte e stilit dhe komoditetit. Ky fund i gjithanshëm është krijuar për të rritur elegancën tuaj me veçoritë e tij unike.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-406
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i fundit tonë të gjerë voluminoz ngjyrë e zezë – një përzierje perfekte e stilit dhe komoditetit. Ky fund i gjithanshëm është krijuar për të rritur elegancën tuaj me veçoritë e tij unike.

I krijuar me detaje të përpikta, fundi mburret me një brez elastik në pjesën e pasme dhe një zinxhir anësor për t'u veshur lehtë. Arritni përshtatjen perfekte të përshtatur për madhësinë tuaj të dëshiruar me dizajnin e tij të rregullueshëm. Për atë prekje shtesë të personalizimit, përfshihet një rrip shtrëngues, i cili ju lejon ta lidhni sipas dëshirës tuaj.

Fund i gjerë voluminoz ngjyrë e zezë nuk ndalet vetëm në rehati; është një zgjedhje e modës me mbledhjen e saj bujare dhe xhepat anësor të përshtatshëm. Mungesa e veshjes siguron frymëmarrje, ndërsa ngjyra e zezë e lëmuar i shton ansamblit tuaj një prekje sofistikimi.

I bërë nga pëlhurë poliestër teknik me cilësi të lartë, ky fund nuk është vetëm në modë, por edhe i qëndrueshëm. Vjen në një madhësi standarde të përputhshme me madhësitë 34-36-38-40, duke siguruar një përshtatje të gjithanshme për lloje të ndryshme trupash. Me një gjatësi prej 93 cm dhe një perimetër të belit prej 82 cm, është shtesa perfekte për veshjet tuaja.

Përjetoni mishërimin e stilit dhe funksionalitetit me fundin e gjerë voluminoz ngjyrë e zezë – ku dizajni modern takohet me veshjen e përditshme. Ngrijeni lojën tuaj të modës pa mundim me këtë gardërobë thelbësore.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E zezë

Materiali

Poliestër