Fund i Plisuar për Gra

Lek 4,800.00
Ju prezantojmë fundin tonë të shkëlqyeshëm të plisuar për gra, një pjesë kohëtare që shpërfaqë elegancën dhe stilin. I disponueshëm në katër ngjyra të mahnitshme - të zezë, e kaltër, kafe dhe të bardhë - ky fustan ofron një versatilitet të pafund për garderobën tuaj.

I krijuar me kujdes, ky fund ka një dizajn me plisa që i shton një prekje elegante dhe fisnike çdo kombinimi. Plisat krijojnë një lëvizje të bukur, përmirësojnë siluetën tuaj dhe shfaqin qëndresën tuaj femërore.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
E kaltër
Kafe
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-126
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Funde Nisan Rroba
Etiketat: clothes nisan skirts
Përshkrim

Ju prezantojmë fundin tonë të shkëlqyeshëm të plisuar për gra, një pjesë kohëtare që shpërfaqë elegancën dhe stilin. I disponueshëm në katër ngjyra të mahnitshme - të zezë, të kaltër, kafe dhe të bardhë - ky fund ofron një versatilitet të pafund për garderobën tuaj.

I krijuar me kujdes, ky fund ka një dizajn me plisa që i shton një prekje elegante dhe fisnike çdo kombinimi. Plisat krijojnë një lëvizje të bukur, përmirësojnë siluetën tuaj dhe shfaqin qëndresën tuaj femërore.

Dekoruar me butona ari në pjesën e përparme, ky fund shfaq një ndjenjë luksoze dhe rafinimi. Butonat jo vetëm shërbejnë si zbukurime tërheqëse, por gjithashtu japin një akcent të hollë që ngrit nivelin estetik të përgjithshëm të fundit.

Ideale për raste formale dhe veshje të përditshme, ky fund lehtësisht përshtatet me një varietet të gjerë të bluzave dhe fundash. Veshni me një bluzë të formësuar dhe këpucë me takë për një pamje elegante zyrtare ose kombinoni me një këmishë të thjeshtë dhe këpucë sportive për një veshje të shkëlqyeshme dhe pa përpjekje për fundjavë.

I krijuar nga materiale me cilësi të lartë, ky fund jo vetëm që është i bukur vizualisht, por gjithashtu është i rehatshëm për të veshur. Materiali është i butë dhe i lehtë, duke siguruar komoditet gjatë gjithë ditës pa kompromisuar stilin. Ai qëndron bukur dhe lëviz me elegancë me çdo hap që bëni.

Shijoni kombinimin perfekt të stilit, versatilitetit dhe sofistikimit me fundin tonë të plisuar për gra. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një pjesmarrje të veçantë, në zyrë ose po e kaloni një ditë të mrekullueshme me miqtë, ky fustan do të bëjë një deklaratë dhe do të lërë një përshtypje të vëmendshme.

Ngritni garderobën tuaj me këtë pjesë të rëndësishme të modës, e disponueshme në katër ngjyra të mahnitshme. Shfletoni koleksionin tonë tani dhe zbuloni mundësitë e pafundme të stilit me fundin tonë të plisuar për gra.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E bardhë, E kaltër, Kafe