Fund i Zi në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë të zi në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë voluminoze që përmban rrokullisje kaskadë, duke shtuar një prekje lozonjare dhe dinamike në veshjet tuaja. Beli i rregullueshëm dhe elastik siguron një përshtatje të personalizuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për madhësitë 34 deri në 42.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Scuba

Scuba
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-446
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fundin tonë të zi në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë voluminoze që përmban rrokullisje kaskadë, duke shtuar një prekje lozonjare dhe dinamike në veshjet tuaja. Beli i rregullueshëm dhe elastik siguron një përshtatje të personalizuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për madhësitë 34 deri në 42.

Në një ngjyrë të zezë elegante, ky fund është punuar nga pëlhurë skuba me cilësi të lartë, e njohur për qëndrueshmërinë dhe strukturën unike të fryrjes. Xhepat anësore jo vetëm që përmirësojnë dizajnin e përgjithshëm, por gjithashtu ofrojnë prakticitet për gjërat tuaja thelbësore të përditshme. Me një gjatësi prej 94 cm, një perimetër të belit prej 80 cm dhe një masë kofsh prej 138 cm, ky fund është në proporcion të përkryer për një përshtatje standarde.

Ngrini stilin tuaj pa sforcim me fundin tonë të zi në formë zile me xhepa puff - një pjesë e gjithanshme që kalon pa probleme nga casual në elegant. Përqafoni trendin me këtë shtesë të domosdoshme në koleksionin tuaj të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E zezë

Materiali

Scuba