Këmishë e Kaltër Elegante prej Pambuk Sateni

Lek 6,600.00 Lek 5,900.00 RUAJ 11%
Prezantimi i këmishës të kaltër elegante prej pambuk sateni – një përzierje e përsosur e elegancës dhe rehatisë. Kjo këmishë krenohet me një jakë këmishë, pranga të trasha dhe mëngë shalqiri të mbledhura tek supet për një prekje elegante. Të çarat anësore i shtojnë një dhunti moderne kësaj pjese klasike.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E kaltër

E kaltër

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-440
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i këmishës të kaltër elegante prej pambuk sateni – një përzierje e përsosur e elegancës dhe rehatisë. Kjo këmishë krenohet me një jakë këmishë, pranga të trasha dhe mëngë shalqiri të mbledhura tek supet për një prekje elegante. Të çarat anësore i shtojnë një dhunti moderne kësaj pjese klasike.

Në një nuancë të përjetshme të kaltër, kjo këmishë është punuar nga pëlhura 100% pambuk saten, duke siguruar një ndjesi luksoze kundër lëkurës tuaj. Këmisha vjen në një madhësi standarde, që përshtatet në mënyrë të përkryer për madhësitë 34 deri në 42.

Me përmasa 65 cm përpara dhe 75 cm mbrapa, kjo këmishë është krijuar për të lajkuar siluetën tuaj. Me një masë bujare gjoksi dhe kofsh prej 120 cm dhe 124 cm respektivisht, këmisha ofron një përshtatje të rehatshme dhe me stil.

Matjet e detajuara përfshijnë një shpatull 9 cm, mëngë 68 cm dhe manshetë 9 cm, duke e bërë atë një shtesë të gjithanshme për veshjet tuaja. Të çarat anësore të këmishës dhe një hapje e mëngës 20 cm i shtojnë një prekje të sofistikuar pamjes suaj të përgjithshme.

E dizenjuar në perfeksion, kjo këmishë nuk është thjesht një veshje; është një deklaratë e modës. Ngritni stilin tuaj pa sforcim me këmishën elegante me supe me pambuk sateni të kaltër.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kaltër

Materiali

Pambuk