Këmishë e Shkurtër me Xhep Ngjyrë e Kaltër e Errët

Lek 6,200.00
Prezantimi i këmishës tonë të shkurtër me xhep ngjyrë e katër e errët - mishërimi i rehatisë dhe stilit për veshjen e përditshme. Kjo pjesë e gjithanshme përmban një përshtatje të relaksuar, e plotësuar nga një dizajn në formë zile që del me hijeshi nga nënsqetullat. Mëngët e saj dhe detajet e manshetës shtojnë një prekje të sofistikimit, ndërsa xhepi i përshtatshëm përpara ofron një element praktik për këtë këmishë elegante.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E kaltër e errët

E kaltër e errët

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-415
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i këmishës tonë të shkurtër me xhep ngjyrë e katër e errët - mishërimi i rehatisë dhe stilit për veshjen e përditshme. Kjo pjesë e gjithanshme përmban një përshtatje të relaksuar, e plotësuar nga një dizajn në formë zile që del me hijeshi nga nënsqetullat. Mëngët e saj dhe detajet e manshetës shtojnë një prekje të sofistikimit, ndërsa xhepi i përshtatshëm përpara ofron një element praktik për këtë këmishë elegante.

E krijuar nga 100% pambuk i pastër, kjo këmishë është projektuar për të qenë zgjedhja juaj e preferuar në çdo stinë, duke ofruar një eksperiencë të frymëmarrjes dhe të rehatshme. Ngjyra e kaltër e errët e përjetshme ngrit pa mundim veshjet tuaja, duke ju siguruar që të qëndroni në trend gjatë gjithë vitit.

E disponueshme në një madhësi standarde që përshtatet bukur me madhësitë nga 34 deri në 44, këmisha jonë e shkurtër me xhep ngjyrë e kaltër e errët mburret me dimensione që përqafojnë trupin tuaj me një gjatësi 51 cm, duke akomoduar një perimetër gjoksi prej 122 cm dhe një masë beli që përputhet. Mëngët, me gjatësi 71 cm, i kornizojnë me hijeshi krahët, ndërsa përmasat e shpatullave dhe vrimave të krahut përkatësisht 46 cm dhe 24 cm sigurojnë një përshtatje të përsosur.

E dizenjuar për femrat moderne, kjo këmishë kombinon pa probleme stilin me komoditetin. Ngrini lojën tuaj të modës me këtë gardërobë thelbësore që mishëron sofistikimin dhe lehtësinë. Porosit tani këmishën tënde të shkurtër me xhep ngjyrë e kaltër e errët dhe përjeto modën në mënyrën më të mirë të saj!

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E kaltër e errët

Materiali

Pambuk