Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve

Lek 3,700.00 Lek 3,200.00 RUAJ 14%
Ju prezantojmë ndriçuesin elektrik për artin e thonjve, një pajisje revolucionare e krijuar për tharje efikase dhe të përshtatshme të thonjve me xhel. Me një dorezë të dorës së sipërme, lëvizni lehtë dritën në vendndodhjen tuaj të preferuar. Teknologjia e dritës LED përshpejton tharjen e thonjve me xhel, duke filluar automatikisht me zbulimin e dorës suaj në makinë.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Rozë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-363-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë ndriçuesin elektrik për artin e thonjve, një pajisje revolucionare e krijuar për tharje efikase dhe të përshtatshme të thonjve me xhel. Me një dorezë të dorës së sipërme, lëvizni lehtë dritën në vendndodhjen tuaj të preferuar. Teknologjia e dritës LED përshpejton tharjen e thonjve me xhel, duke filluar automatikisht me zbulimin e dorës suaj në makinë.

Me një dizajn të lakuar dhe gjysmë të mbyllur, kjo makinë mbron sytë tuaj nga shkëlqimi i ashpër gjatë përdorimit. Zgjidhni nga cilësimet e kohëmatësit 10s, 30s, 60s ose 99s për të personalizuar procesin e kurimit. E disponueshme në ngjyrë të bardhë ose rozë elegante, makineria është krijuar nga materiali i qëndrueshëm ABS.

Mundësuar nga 36 drita UV LED me një gjatësi vale 365+405 NM, ky ndriçues elektrik ofron një performancë të fuqishme 80w. Me një jetëgjatësi prej 50,000 orësh, siguron përdorim afatgjatë. Makina është e pajtueshme me hyrje të ndryshme të tensionit (AC 100-240V /110-240V) dhe funksionon në një frekuencë prej 50-60Hz.

Përmirësoni rutinën tuaj të kujdesit për thonjtë me veçoritë e përparuara të ndriçuesit elektrik për artin e thonjve. Arritni rezultate të cilësisë së sallonit në shtëpi me tharje efikase të thonjve me xhel dhe cilësime të personalizueshme. Ngritni përvojën tuaj të artit të thonjve me këtë pajisje novatore dhe me stil.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, Rozë