Pardesy Elegant i Zi

Lek 21,000.00
Prezantimi i pardesyt elegant të zi - një shkrirje e joshjes dhe sofistikimit që ripërcakton artin e veshjeve të sipërme. Kjo pjesë e hollë nuk është vetëm një pallto; është një deklaratë e guximshme e bukurisë dhe sensualitetit që përmbledh thelbin e elegancës.

I krijuar me përpikëri nga dy materiale të dallueshme, pardesy elegant i zi shfaq një përzierje harmonike të kontrasteve. Pjesa e përparme krenohet me tërheqjen klasike të një palltoje tradicionale, që nxjerr një hijeshi të përjetshme dhe një atmosferë rafinimi. Ndërkohë, pjesa e pasme është zbukuruar me tyl delikat, një pëlhurë e njohur për hirin eterik dhe sensualitetin e pastër.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Pëlhurë teknike

Pëlhurë teknike
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-317
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Pardesy Rroba
Përshkrim

Prezantimi i pardesyt elegant të zi - një shkrirje e joshjes dhe sofistikimit që ripërcakton artin e veshjeve të sipërme. Kjo pjesë e hollë nuk është vetëm një pallto; është një deklaratë e guximshme e bukurisë dhe sensualitetit që përmbledh thelbin e elegancës.

I krijuar me përpikëri nga dy materiale të dallueshme, pardesy elegant i zi shfaq një përzierje harmonike të kontrasteve. Pjesa e përparme krenohet me tërheqjen klasike të një palltoje tradicionale, që nxjerr një hijeshi të përjetshme dhe një atmosferë rafinimi. Ndërkohë, pjesa e pasme është zbukuruar me tyl delikat, një pëlhurë e njohur për hirin eterik dhe sensualitetin e pastër.

Ky kombinim unik i materialeve e shndërron pardesynë në një vepër arti. Pjesa e përparme tërheq vëmendjen me linjat e saj të hijshme dhe siluetën e strukturuar, ndërsa pjesa e pasme prej tyli shton një kthesë të papritur romantizmi dhe intrigash. Një pardesy që kapërcen pritshmëritë, duke krijuar një pamje magjepsëse dhe të paharrueshme.

Qoftë e veshur me një fustan mbrëmjeje për një aferë zyrtare apo e shoqëruar me veshje të rastësishme për një prekje elegance, pardesy elegant i zi lartëson pa mundim çdo ansambël. Është një kryevepër e gjithanshme që rezonon si me rafinimin klasik ashtu edhe me sensualitetin bashkëkohor.

Përjetoni fuqinë e kontrastit, joshjen e elegancës dhe magnetizmin e sensualitetit me pardesyn elegant të zi. Përqafoni shkrirjen e materialeve që përmbledh thelbin e bukurisë dhe bëni një deklaratë që është edhe e përjetshme dhe e guximshme. Ngrini stilin dhe prezencën tuaj me mishërimin e sofistikimit - pardesy elegant i zi.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E zezë

Materiali

Pëlhurë teknike