Pastrues i Kallove me Vakum

Lek 3,300.00
Rigjallëroni rutinën tuaj të kujdesit për këmbët me heqësin tonë të kallove me vakum! Kjo pajisje, e krijuar nga materiali i qëndrueshëm ABS, është projektuar për eksfolimin efektiv të lëkurës së vdekur dhe kallove, duke i lënë këmbët tuaja të lëmuara dhe të rinovuara.

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-372-BLK
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Rigjallëroni rutinën tuaj të kujdesit për këmbët me heqësin tonë të kallove me vakum! Kjo pajisje, e krijuar nga materiali i qëndrueshëm ABS, është projektuar për eksfolimin efektiv të lëkurës së vdekur dhe kallove, duke i lënë këmbët tuaja të lëmuara dhe të rinovuara.

Me hidroizolim IPX7, një kohë të shpejtë karikimi me kabllo USB prej 2,5 orësh dhe një bateri afatgjatë 1500 mAh, ky mbartës siguron performancë efikase dhe përdorim të zgjatur. Doreza që nuk rrëshqet, funksionimi me zhurmë të ulët dhe nivelet me 2 shpejtësi (2200 RPM në marshin e shpejtë dhe 1700 RPM në marshin e ngadaltë) ofrojnë një përvojë të personalizueshme dhe komode.

I disponueshëm në ngjyrën klasike të bardhë ose të zezë, ky heqës i kallove me vakum plotëson stilin tuaj. Ngritni rutinën tuaj të vetë-kujdesit me një zgjidhje të fuqishme por të butë. Shijoni komoditetin e karikimit të shpejtë, jetëgjatësinë e baterisë dhe heqjen efektive të kallove me këtë pajisje të hijshme dhe efikase.

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë, E bardhë