Tunikë me Rrip Anësor Ngjyrë Bezhë

Lek 7,900.00
Prezantimi i tunikës sonë me rrip anësor ngjyrë bezhë – një përzierje e përsosur e rehatisë, stilit dhe funksionalitetit. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo tunikë përmban lidhje anësore për një përshtatje unike dhe të rregullueshme, duke ju siguruar që të dukeni dhe ndiheni më mirë.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Bezhë

Bezhë

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-390
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i tunikës sonë me rrip anësor ngjyrë bezhë – një përzierje e përsosur e rehatisë, stilit dhe funksionalitetit. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo tunikë përmban lidhje anësore për një përshtatje unike dhe të rregullueshme, duke ju siguruar që të dukeni dhe ndiheni më mirë.

Ngjyra e pasur bezhë shton një prekje të sofistikimit në veshjet tuaja, duke e bërë atë një pjesë të gjithanshme për raste të ndryshme. Pëlhura është bërë nga scuba 100% Poliester me cilësi të lartë, duke ofruar një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer.

E dizenjuar me një përshtatje standarde që strehon përmasat 34-42, tunika jonë është sa komode dhe e këndshme. Gjatësia prej 78 cm siguron mbulimin e duhur, ndërsa matjet bujare prej 132 cm në gjoks, bel dhe ijet sigurojnë një siluetë të relaksuar por me stil.

Vëmendja ndaj detajeve shtrihet në matjet, me një gjatësi 74 cm nga jaka te mëngët, 40 cm gjerësi shpatullash dhe 18 cm gjerësi manshete. Kjo tunikë është përshtatur në perfeksion, dhe modeli, me madhësi 36 dhe lartësi 170 cm, tregon përshtatjen e saj të përsosur.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë, në një ngjarje shoqërore ose thjesht duke shijuar një ditë të rastësishme jashtë, tunika jonë me rrip anësor ngjyrë bezhë është zgjidhja ideale. Ngrini stilin tuaj me këtë pjesë në modë dhe të gjithanshme që kombinon në mënyrë të përsosur komoditetin dhe dizajnin e tendencës.

Mos e humbisni mundësinë për të përmirësuar veshjet tuaja me këtë tunikë të domosdoshme. Porositni tuajën sot dhe përjetoni përzierjen perfekte të modës dhe funksionalitetit.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Bezhë

Materiali

Poliestër