Xhaketë me Butona Ngjyrë Ari

Lek 5,700.00 Lek 4,900.00 RUAJ 14%
Prezantojmë xhaketën me butona ngjyrë ari, një kombinim i përsosur i sofistikimit dhe elegancës kohore. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në tre ngjyra të bukura: pjeshkë, rozë dhe e zezë, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj personal me finesë.

E punuar me kujdes të hollë, kjo xhaketë shpalos një qasje të rafinuar dhe luksoze. Butonat e artë shtojnë një ndezje të pasurisë, duke e ngritur estetikën e përgjithshme dhe duke e bërë të dallohet në gardërobën tuaj.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
Rozë
Pjeshkë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-145
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Oferta Rroba Xhaketa
Përshkrim

Prezantojmë xhaketën me butona ngjyrë ari, një kombinim i përsosur i sofistikimit dhe elegancës kohore. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në tre ngjyra të bukura: pjeshkë, rozë dhe e zezë, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj personal me finesë.

E punuar me kujdes të hollë, kjo xhaketë shpalos një qasje të rafinuar dhe luksoze. Butonat ngjyrë ari shtojnë një ndezje të pasurisë, duke e ngritur estetikën e përgjithshme dhe duke e bërë të dallohet në gardërobën tuaj.

E dizajnuar për të përmirësuar vetëbesimin tuaj dhe për të ngritur çdo veshje, kjo xhaketë është e përsosur për raste formale dhe informale. Pavarësisht nëse merrni pjesë në një takim biznesi, një ngjarje sociale, ose thjesht doni të shtoni një ndezje të sofistikimit në pamjen tuaj të përditshme, kjo xhaketë është zgjedhja ideale.

E prodhuar nga materiale me cilësi të lartë, xhaketa jonë me butona ngjyrë ari siguron një përshtatje të rehatshme dhe me stil. Silueta e përsosur përqendron figurën tuaj, duke krijuar një pamje të përfunduar dhe profesionale.

Me disponueshmërinë e saj në tre ngjyra të mahnitshme, ju mund të krijoni veshje të shumanshme dhe të bukura me lehtësi. Opcionet e ngjyrave si asaj pjeshkë dhe rozës shtojnë një prekje femërore dhe të butë, ndërsa e zeza tregon elegancën dhe përshtatshmërinë kohore.

Përjetoni kombinimin e përsosur të sofistikimit me xhaketën me butona ngjyrë ari. Ngrini stilin tuaj dhe lëvizni një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni. Porositni tani dhe shijoni bukurinë dhe elegancën e kësaj bluze të rafinuar.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, Rozë, Pjeshkë