Xhaketë me Rrip të Rregullueshëm

Lek 6,200.00 Lek 5,700.00 RUAJ 8%
Ju prezantojmë xhaketën tonë elegante me një rrip të rregulueshëm, një shtesë e ndryshueshme në gardërobën tuaj. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në një gamë ngjyrash stilike, duke përfshirë të zezën, të bardhën, ngjyrën pjeshkë, bezhë dhe portokallin, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj personal me sofistikim.

E përpunuar me vëmendje të veçantë për detaje, kjo xhaketë shpalos bukurinë kohëtare dhe rafinimin. Rripi i rregullueshëm shton një prekje të ndryshueshmërisë, duke ju lejuar të personalizoni përputhjen për të përmirësuar figurën tuaj.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
Portokalli
Pjeshkë
Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-148
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Oferta Rroba Xhaketa
Përshkrim

Ju prezantojmë xhaketën tonë elegante me një rrip të rregulueshëm, një shtesë e ndryshueshme në gardërobën tuaj. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në një gamë ngjyrash stilike, duke përfshirë të zezën, të bardhën, ngjyrën pjeshkë, bezhë dhe portokallin, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj personal me sofistikim.

E përpunuar me vëmendje të veçantë për detaje, kjo xhaketë shpalos bukurinë kohëtare dhe rafinimin. Rripi i rregullueshëm shton një prekje të ndryshueshmërisë, duke ju lejuar të personalizoni përputhjen për të përmirësuar figurën tuaj.

E dizajnuar për të ngritur stilin tuaj, kjo xhaketë është e përsosur për raste formale dhe informale. Pavarësisht nëse po merrni pjesë në një takim biznesi, një ngjarje speciale, ose thjesht doni të shtoni një prekje të përfunduar në pamjen tuaj të përditshme, kjo xhaketë është zgjedhja e përkryer.

E prodhuar nga materialet me cilësi të lartë, xhaketa jonë me rrip të rregullueshëm siguron komoditet dhe qëndrueshmërinë. Silueta e personalizuar përmirëson figurën tuaj, duke krijuar një pamje elegante dhe të rafinuar.

Me disponueshmërinë e saj në shumë ngjyra të bukura, mund të krijoni lehtësisht një varietet të jashtëzakonshëm stilit. Nga klasika e zezë dhe e bardha deri te ngjyrat e buta të pjeshkës dhe bezhit, si dhe ngjyra e fortë e portokallit, kjo xhaketë ofron mundësi të pafundme.

Përjetoni kombinimin e përsosur të bukurisë me xhaketën me rrip të rregullueshëm. Ngritni stilin tuaj dhe lëvizni një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni. Porositni tani dhe kënaquni me sofistikimin dhe ndryshueshmërinë e kësaj xhakete të rafinuar.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E bardhë, Portokalli, Pjeshkë, Bezhë