Xhaketë me Xhep dhe Zinxhir Ngjyrë e Zezë

Lek 8,800.00
Prezantimi i xhaketës tonë me xhep dhe zinxhir ngjyrë e zezë - një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit. Kjo xhaketë në modë është projektuar duke pasur parasysh komoditetin, duke shfaqur xhepa anash për funksionalitet të shtuar. Prangat elastike në mëngët sigurojnë një përshtatje të rehatshme, ndërsa silueta e shkurtër dhe e gjerë shton një prekje bashkëkohore në veshjet tuaja.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-399
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i xhaketës tonë me xhep dhe zinxhir ngjyrë e zezë - një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit. Kjo xhaketë në modë është projektuar duke pasur parasysh komoditetin, duke shfaqur xhepa anash për funksionalitet të shtuar. Prangat elastike në mëngët sigurojnë një përshtatje të rehatshme, ndërsa silueta e shkurtër dhe e gjerë shton një prekje bashkëkohore në veshjet tuaja.

E krijuar nga pëlhura poliesteri me cilësi të lartë, kjo xhaketë nuk është vetëm në modë, por edhe e qëndrueshme. Ngjyra e pasur e zezë shton një prekje të sofistikimit në pamjen tuaj, duke e bërë atë një pjesë të gjithanshme për raste të ndryshme.

Me një përshtatje standarde të përshtatshme për madhësitë 34-40, kjo xhaketë është përshtatur për të plotësuar formën e trupit tuaj. Gjatësia 48 cm, beli 120 cm, gjoksi 138 cm, gjerësia e shpatullave 27 cm dhe gjatësia e mëngëve 70 cm ofrojnë proporcione perfekte për një përshtatje elegant dhe komode.

Ngritni lojën tuaj të modës me xhaketën me xhep dhe zinxhir ngjyrë e zezë – kombinimi i fundit i stilit urban dhe prakticitetit. Porositni tuajën tani dhe bëni një deklaratë kudo që të shkoni!

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E zezë

Materiali

Poliestër