Xhaketë Ngjyrë Ecru me Plisa në Formë Mjellme

Lek 15,300.00
Prezantimi i xhaketës ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme - një kulm elegance dhe rafinimi në fushën e modës. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo veshje e hollë i tejkalon veshjet e sipërme të thjeshta, duke u bërë një deklaratë e stilit të sofistikuar që lartëson të gjithë ansamblin tuaj.

E kuruar me përpikëri nga një përzierje unike e materialeve cilësore, xhaketa jonë ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme, mburret me një sipërfaqe vezulluese dhe me shkëlqim që kap dritën në të gjitha mënyrat e duhura. Kjo xhaketë nuk është thjesht një aksesor; është një mishërim i artit, i projektuar me përpikëri për të krijuar një efekt vizual mahnitës që mahnit shikuesit.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Ecru

Ecru

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-316
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhaketa
Përshkrim

Prezantimi i xhaketës ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme - një kulm elegance dhe rafinimi në fushën e modës. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo veshje e hollë i tejkalon veshjet e sipërme të thjeshta, duke u bërë një deklaratë e stilit të sofistikuar që lartëson të gjithë ansamblin tuaj.

E kuruar me përpikëri nga një përzierje unike e materialeve cilësore, xhaketa ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme, mburret me një sipërfaqe vezulluese dhe me shkëlqim që kap dritën në të gjitha mënyrat e duhura. Kjo xhaketë nuk është thjesht një aksesor; është një mishërim i artit, i projektuar me përpikëri për të krijuar një efekt vizual mahnitës që mahnit shikuesit.

Përkushtimi ynë për të përdorur vetëm materialet më të mira siguron që secila xhaketë nxjerr një ndjenjë të pashoqe luksi dhe sharmi. Thekset delikate me plisa e rrisin më tej joshjen e xhaketës, duke ju mbështjellë në një atmosferë joshjeje të këndshme që nuk është e pakrahasueshme.

Eleganca nuk njeh kompromis dhe as ne. Xhaketa ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme është përshtatur me përpikëri për të nxjerrë në pah një bukuri të përjetshme që integrohet pa mundim me pamje dhe raste të ndryshme. Qoftë e veshur me një fustan mbrëmjeje për një event gala ose e shoqëruar me pantallona të hijshme për një takim zyrtar biznesi, kjo xhaketë mishëron shkathtësi dhe qetësi.

Kënaquni me mishërimin e sofistikimit ndërsa vishni veten me xhaketën ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme. Dizajni i tij magjepsës, i kombinuar me cilësinë shkëlqyese të materialeve, garanton një prani komanduese që lë një gjurmë të pashlyeshme tek të gjithë ata që e hasin.

Ngritni koeficientin tuaj të stilit me xhaketën ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme – ku eleganca e pakrahasueshme takohet me joshjen bashkëkohore. Përjetoni ndërthurjen e mjeshtërisë cilësore, sipërfaqeve vezulluese dhe dizajnit të përjetshëm, të gjitha konvergojnë për të krijuar një kryevepër që përcakton shijen tuaj të rafinuar. Bëni një deklaratë; bëhuni pjesë e elegancës që është xhaketa ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Ecru

Materiali

Poliestër