Xhaketë Ngjyrë Koci me Valë Pufi

Lek 9,800.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë mahnitëse ngjyrë koci me valë pufi - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe stilit. Kjo pjesë e punuar me përpikmëri krenohet me një siluetë të strukturuar me një jakë të lartë dhe me kaskadë, duke krijuar një pamje të modës që është edhe elegante dhe e sofistikuar.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Ngjyrë koci

Ngjyrë koci

Materiali: Scuba

Scuba
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-452
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë xhaketën tonë mahnitëse ngjyrë koci me valë pufi - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe stilit. Kjo pjesë e punuar me përpikmëri krenohet me një siluetë të strukturuar me një jakë të lartë dhe me kaskadë, duke krijuar një pamje të modës që është edhe elegante dhe e sofistikuar.

Xhaketa vjen e kompletuar me një rrip të ngushtë, duke siguruar një përshtatje të këndshme që thekson kthesat tuaja. Ngjyra e saj e pasur si koci shton një prekje luksi, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për çdo rast. Pëlhura është një përzierje e kualitetit të lartë, duke ofruar rehati dhe një strukturë unike, tërheqëse.

E projektuar për t'iu përshtatur llojeve të ndryshme të trupit, xhaketa ngjyrë koci me valë pufi është e disponueshme në një gamë të gjithanshme madhësish - standarde dhe 34-36-38-40-42. Me një gjatësi prej 84 cm, një perimetër të belit prej 196 cm dhe përmasa bujare në gjoks (152 cm) dhe ijet (230 cm), kjo xhaketë ofron një përzierje të përsosur stili dhe rehatie.

Vëmendja ndaj detajeve është e dukshme në matjet, me një gjatësi nga jaka në mëngë 72 cm, një diametër i manshetës së mëngëve 22 cm dhe një gjerësi shpatullash 32 cm. Modeli ynë, me përmasa 36/176 cm, shfaq pa mundim përshtatjen e patëmetë dhe dizajnin e përjetshëm të xhaketës.

Ngrini garderobën tuaj me xhaketën tonë mahnitëse ngjyrë koci me valë pufi - një pjesë e thjeshtë që kombinon pa mundim modën dhe funksionin. Përqafoni joshjen e kësaj veshjeje të domosdoshme dhe lëreni stilin tuaj të shkëlqejë me çdo veshje.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Ngjyrë koci

Materiali

Scuba