Xhaketë Prej Liri në Ngjyrën Kafe

Lek 6,100.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe bukurisë në formën e xhaketës sonë prej liri në ngjyrën kafe. E krijuar me vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo xhaketë prej liri është një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj që kombinon pa mundim stilin e përjetshëm me elegancën moderne.

Nuanca e pasur kafe e pëlhurës prej liri i jep një atmosferë sqimë kësaj xhakete, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për një sërë rastesh, nga mbledhjet e rastësishme deri tek çështjet zyrtare. Dizajni i tij i hollë përmban zbukurim delikat që shtojnë një prekje të pasurisë, duke e ngritur pamjen tuaj në lartësi të reja.

Ngjyra: Kafe

Kafe

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Materiali: Liri

Liri
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-326
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhaketa
Përshkrim

Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe bukurisë në formën e xhaketës sonë prej liri në ngjyrën kafe. E krijuar me vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo xhaketë prej liri është një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj që kombinon pa mundim stilin e përjetshëm me elegancën moderne.

Nuanca e pasur kafe e pëlhurës prej liri i jep një atmosferë sqimë kësaj xhakete, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për një sërë rastesh, nga mbledhjet e rastësishme deri tek çështjet zyrtare. Dizajni i tij i hollë përmban zbukurim delikat që shtojnë një prekje të pasurisë, duke e ngritur pamjen tuaj në lartësi të reja.

Xhaketa jonë prej liri në ngjyrën kafe është një testament i mjeshtërisë superiore. Materiali prej liri që merr frymë siguron rehati, duke e bërë atë të përshtatshëm për veshje gjatë gjithë vitit. Pavarësisht nëse e vendosni mbi pantallova të lehta ose e kombinoni me xhinse, kjo xhaketë është një pjesë e gjithanshme që mund të kalojë lehtësisht nga dita në natë.

Detajet në këtë xhaketë janë njëkohësisht tërheqëse dhe me shije, duke rritur tërheqjen e saj të përgjithshme. Është përzierja perfekte e klasikes dhe modernes, duke e bërë atë një domosdoshmëri për ata që vlerësojnë modën e lartë.

Përjetoni joshjen e xhaketës prej liri në ngjyrën kafe dhe hyni në një botë të sofistikimit dhe stilit. Mos e humbisni mundësinë për ta bërë këtë pjesë të shkëlqyer pjesë të koleksionit tuaj. Ngritni lojën tuaj të modës me një xhaketë që nxjerr bukuri dhe hijeshi. Blini tani dhe përqafoni elegancën e xhaketës sonë.

Informacion shtes
Ngjyra

Kafe

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Materiali

Liri