Pajisja e Bukurisë së Qafës me 4 Mënyra

Lek 3,200.00
Përmirësoni kujdesin tuaj të lëkurës me pajisjen tonë të bukurisë së qafës me 4 mënyra. Me modalitetet EMS, përmirësimi i rrudhave, përtëritje e ëkurës dhe ngritja e fytyrës, kjo pajisje rigjallëron plotësisht qafën tuaj.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-348-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Përmirësoni kujdesin tuaj të lëkurës me pajisjen tonë të bukurisë së qafës me 4 mënyra. Me modalitetet EMS, përmirësimi i rrudhave, përtëritje e ëkurës dhe ngritja e fytyrës, kjo pajisje rigjallëron plotësisht qafën tuaj.

Koka e masazhuesit, duke u ngrohur në 45 °C, aktivizon lëkurën me tre mënyra të valëve zanore IPL dhe opsionet e dritës së kuqe, të kaltër dhe vjollcë, duke plotësuar nevojat e ndryshme të lëkurës. Në modalitetin e pastrimit dhe rinovimit, drita e kaltër dhe dridhjet me frekuencë të lartë pastrojnë lëkurën, duke zvogëluar poret. Modaliteti i heqjes së rrudhave të fytyrës dhe qafës rrit në mënyrë delikate kolagjenin me dritë vjollce dhe dridhje. Modaliteti EMS promovon kolagjenin me rrymë pulsi me ndërprerje, ndërsa modaliteti i ngrohjes dhe ngritjes përdor dritën e kuqe, temperaturën 45℃ dhe dridhjet për të rritur qarkullimin e gjakut.

E krijuar në ngjyrë të bardhë elegante nga ABS premium, kjo pajisje funksionon me një bateri 500 mAh me karikim USB. Në vetëm 2 orë, shijoni katër mënyra dhe tre nivele të forcës, duke ngritur pa mundim rutinën tuaj të bukurisë së qafës për një pamje të rigjallëruar dhe rinore.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë