Pajisja për Bukurinë e Qafës

Lek 4,300.00 Lek 3,900.00 RUAJ 9%
Rigjallëroni qafën tuaj dhe ripërcaktoni bukurinë tuaj me pajisjen tonë të bukurisë së qafës. Mundësuar nga dridhjet me frekuencë të lartë dhe një trajtim termik magnetik 45℃, kjo pajisje përdor modalitetin e forcimit EMS dhe masazh zanor për kujdes gjithëpërfshirës të qafës.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
E zezë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-349-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Rigjallëroni qafën tuaj dhe ripërcaktoni bukurinë tuaj me pajisjen tonë të bukurisë së qafës. Mundësuar nga dridhjet me frekuencë të lartë dhe një trajtim termik magnetik 45℃, kjo pajisje përdor modalitetin e forcimit EMS dhe masazh zanor për kujdes gjithëpërfshirës të qafës.

E krijuar për të trajtuar shqetësime si heqja e mjekrës së dyfishtë, kullimi limfatik dhe reduktimi i rrudhave, kjo pajisje shkëlqen në nxitjen e shtrëngimit dhe ngritjes së lëkurës. Me përfitimet e shtuara të lidershipit në të ushqyer, qafa juaj do të rrezatojë shëndet dhe bukuri rinore.

E disponueshme në ngjyrë të bardhë qetsuese ose të zezë elegante, e krijuar nga materiale premium ABS+PC, kjo pajisje funksionon me karikim USB për lehtësi. Frekuenca e dridhjeve 11000 herë/min dhe temperaturat e rregullueshme të ngrohjes prej 40℃/45℃ ofrojnë një përvojë të përshtatur.

Me një bateri 750 mAh, fuqi të vlerësuar 2,5 W dhe një kohë të shpejtë karikimi 3,5 orë, Pajisja jonë e bukurisë së qafës siguron performancë të qëndrueshme. Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me këtë mjet thelbësor, duke kombinuar ngritjen, shtrëngimin dhe aktivizimin e muskujve për një pamje të relaksuar dhe rinore.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, E zezë