Rroba

Ndaj sipas:
Mini Fund i Plisuar i Modës

Mini Fund i Plisuar i Modës

Lek 3,200.00
Rritni stilin tuaj me fundin tonë të shkurtër të plisuar të modës! I punuar me materiale cilësore, kështu që ky fund do të përforcojë siluetën tuaj duke siguruar një komoditet...
Pantallona të Shkurtra me Rrip

Pantallona të Shkurtra me Rrip

Lek 3,500.00Lek 3,300.00
Ju prezantojmë pantallonat tona me rrip, në një ngjyrë të bukur rozë. Këto pantallona të shkurtra të bukura janë epitomi i stilin dhe komoditetit, duke i bërë ato një shtesë...
Fustan Këmishë

Fustan Këmishë

Lek 3,300.00
Ju prezantojmë fustan këmishën tonë të bukur dhe seksi, një shtesë e magjishme për garderobën tuaj që kombinon lehtësisht stilin dhe çarmatinë. Ky veshje e shumëpërdorshme është projektuar për të...
Pantallona me Bel të Lartë

Pantallona me Bel të Lartë

Lek 3,300.00
Ju prezantojmë pantallonat tona elegante dhe sofistikuar me bel të lartë, një përbërje e përsosur e stilit dhe komoditetit. Këto pantallona janë projektuar për të ngritur lojën tuaj të modës...
Fustan i Përditshëm me Rripa të Holla të Supit

Fustan i Përditshëm me Rripa të Holla të Supit

Lek 3,600.00Lek 3,100.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të stilit me rripa të hollë të supit, shtesën perfekte për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fustan ofron një stil të rehatshëm dhe të përkryer që...
Pantallona Kargo me Xhepa

Pantallona Kargo me Xhepa

Lek 4,100.00Lek 3,200.00
Pantallona kargo me xhepa,janë zgjedhja perfekte për të gjithë ata që duan pantallona të rehatshme dhe funksionale që mund të përmbushin nevojat e një stili të jetës aktive. Të përpunuara...
Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Kafe

Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Kafe

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë në modë të venusit me mëngë të rrudhura në gjyrën kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan tregon një përzierje perfekte të stilit...
Pantallona Bazike Ngjyrë Kafe me Vija me Prerje Karrote

Pantallona Bazike Ngjyrë Kafe me Vija me Prerje Karrote

Lek 5,800.00
Ju prezantojmë pantallonat tona të prera me karotë bazë me vija kafe, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë,...
Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Lek 7,200.00
Ju prezantojmë pantallonat tona bazike premium me prerje karrote dhe ngjyrë kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Të krijuara me pëlhurë të cilësisë premium, këto pantallona ofrojnë rehati,...
Xhaketë Prej Liri në Ngjyrën Kafe

Xhaketë Prej Liri në Ngjyrën Kafe

Lek 6,100.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe bukurisë në formën e xhaketës sonë prej liri në ngjyrën kafe. E krijuar me vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo xhaketë prej liri është një...
Xhaketë me Butona Ngjyrë Ari

Xhaketë me Butona Ngjyrë Ari

Lek 5,700.00Lek 4,900.00
Prezantojmë xhaketën me butona ngjyrë ari, një kombinim i përsosur i sofistikimit dhe elegancës kohore. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në tre ngjyra të bukura: pjeshkë, rozë dhe...
Xhaketë me Rrip të Rregullueshëm

Xhaketë me Rrip të Rregullueshëm

Lek 6,200.00Lek 5,700.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë elegante me një rrip të rregulueshëm, një shtesë e ndryshueshme në gardërobën tuaj. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në një gamë ngjyrash stilike, duke...
Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë e Zezë

Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë e Zezë

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant venus me mëngë të rrudhura ngjyrë e zezë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance,...
Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën e Zezë

Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën e Zezë

Lek 22,470.00
Prezantimi i fustanit të fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë - një mishërim i elegancës dhe bukurisë që zbukuron çdo hap që hidhni. Kjo kryevepër deri në kyçin e...
Xhaketë Ngjyrë e Zezë me Plisa në Formë Mjellme

Xhaketë Ngjyrë e Zezë me Plisa në Formë Mjellme

Lek 15,300.00
Prezantimi i xhaketës ngjyrë e zezë me plisa në formë mjellme - një kulm elegance dhe rafinimi në fushën e modës. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo...
Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën e Zezë

Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën e Zezë

Lek 10,500.00
Prezantimi i mishërimit të elegancës dhe stilit, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën e zezë. Ky fund i hollë është një bashkim i...
Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Lek 8,600.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat e zeza me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke...
Xhinse Slouchy të Zeza

Xhinse Slouchy të Zeza

Lek 4,600.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse slouchy të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një përputhje...
Xhinse Mom të Zeza

Xhinse Mom të Zeza

Lek 4,700.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës mom të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një pamje të...
Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Lek 7,700.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të modës në ngjyrë të zezë me butona, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë, duke ofruar një...
Fustan Viskozë me Printim me Lule të Zeza dhe Detaje me Stampim

Fustan Viskozë me Printim me Lule të Zeza dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskozë me printim me lule të zeza dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan është punuar me pëlhurë...
Pardesy Elegant i Zi

Pardesy Elegant i Zi

Lek 21,000.00
Prezantimi i pardesyt elegant të zi - një shkrirje e joshjes dhe sofistikimit që ripërcakton artin e veshjeve të sipërme. Kjo pjesë e hollë nuk është vetëm një pallto; është...
Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Lek 4,800.00
Përmirësoni veshjen tuaj me pantallonat tona të prera me stil karrote nga pambuku në ngjyrën e zezë, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për koleksionin tuaj. Të punuara me pëlhurë...
Xhinse të Zeza në Formë Karrote

Xhinse të Zeza në Formë Karrote

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse të zeza në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një...